Neutrogena

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2013. április 25.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Arcra, acne elleni hatással. Glicerinben gazdag. Eltávolítja a felesleges olajat a bőrről, és nem tömíti el a pórusokat.

artnon

Korcsoport: >54
2014. május 19.

Ha valakit érdekel akkor Szegeden be lehet szerezni a fekete dobozos változatát egy bolton keresztül. Ugyanaz. Vettem belőle 2 darabot. Nagyon megörültem neki mivel hipoallergén bőrt említett a ráragasztott tájékoztató. Visszamentem a boltba és megvettem a maradék 6 darabot ami a polcon volt. Beszéltem az üzletvezetővel aki mondta, hogy megnézi mit tehet beszerzés ügyben. 1 hét múlva megjött a válasz sajna a nagyker csak akkor áll szóba vele ha megvesz legalább 100 darabot. Csakhogy neki az azért nem éri meg, mert a készleten lévő 10 darabból én vettem meg 8-at fél év alatt. Amikor a terméket beszerezte még nem volt mennyiségi licit. Ezt a választ kaptam. Viszonylag olcsón vettem nála 200 ft alatt. Annyit esetleg tehetek, hogy megkérdezem meg lehet e rendelni emailon keresztül és ha összejönne a 100 darabra a megrendelés akkor mindenki jól járna. Persze nem mindenki csak a környéken lakók, mert gondolom személyesen kell átvenni a boltban tehát a messzebb lakók kizárva, mert ki az a buta aki utazik néhány szappanért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. május 19.

Antioxidánsok: Tocopherol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulgálószer, felületaktív anyag, tisztító.