Neutrogena

Ár:   3387 Ft   Kategória:   Samponok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 3387 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2015. március 7.

Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 3387 Ft

A viszkető fejbőr kezelésére szolgáló NeutrogenaT/Gel Fort bizonyítottan enyhíti a korpásodást már az első használattól, és csillapítja még a makacs viszketést is. Az alkoholmentes, kímélő összetételű formulája megnyugtatja és hosszú távra egészségessé varázsolja a fejbőrt. Használatával haja tökéletesen tiszta és láthatóan egészséges lesz.

Ár: 3387 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

DHenrietta

2020. április 18.

A Selsun blue samponját cseréltem le erre mert ez szerencsére több helyen kapható. Már 3 hónapja használom és egyszerűen imádom. Nagyon szeretem az állagát, az illatát, az én fejbőr problémámat 110%osan helyre hozta. Bár a leírás alapján idővel elég heti 1x hajat mosni vele a szinten tartás miatt, sajnos úgy nekem nem vált be, én minden hajmosás alkalmával ezt használom. (Heti 3x)

(A tesója -T-gel total- rajtam sajnos egyáltalán nem működött :( )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 18.

(A tesója -T-gel total- rajtam sajnos egyáltalán nem működött :( )

Bolyka

2020. március 28.

Nos. Akinek Seborrea vagy egyeb fajta problémája van az ne drogerias terméket keressen hanem menjen bőrgyógyászhoz. Nem is értem hogy ha valakinek bőrproblémája van minek kísérletezik, mert a zsíros és a száraz korpa teljesen más ergo más cucc is kell rá. És emiatt egy jó terméket húznak le. Persze mindenkinek más a bőre nem mindenkinek lesz jó ez se. Nekem a Nizoral fiatal koromban nagyon jó volt, ahogy nőttem valamiért semmit se használ. Ezt orvos ajanlotta úgy mint a Nizoralt. A kénes samponok nekem nem működnek mert annyira szárít hogy borzalom. Szóval a termék: szamomra a legjobb. Jól hangzik, jól tisztit, nem szárít, nem zsírosodik a hajam tőle. Mivel én csak tavasszal és ősszel használom így nekem nem szokik hozzá a hajam. De a csomagoláson is azt irja hogy 6 hétig lehet használni. Szóval akinek ennyi idő alatt nem segített és zsákszámra veszi a korpa elleni cuccokat az inkább menjen orvoshoz. Mondjuk a csomagolást megváltoztatnám mert szerintem a kupakja nem jó nehezen tudom kinyomni a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 28.

Demonshadow

2020. január 27.

Korábban a T/Gel Totalt használtam, de aztán a kiszerelés mérete miatt váltottam erre. Bár a viszketéssel nem igen gyűlt meg a bajom, gondoltam, elejét is veszem a kellemetlenségnek, és mivel ez korpára is jó, tuti biztos, hogy megleszek vele. Sajnos nem egészen így alakult a barátság a fejbőröm és a sampon között. Néhány hónapja használom, de egy hónapja sajnos észrevettem, hogy egyre erőteljesebben van jelen a korpa, amivel évekig küzdöttem, és amire ez a termékcsalád jelentette a megoldást. Nem tudom, hogy a téli időszak megpróbáltatásai miatt vallott kudarcot, vagy hozzászokott a fejbőröm, vagy éppen az előző hatása tolódott ki, hogy csak később jelentkezett újból a korpa, de egy biztos, megint váltanom kell, mert az állapot kezd minden túlzás nélkül tarthatatlanná válni, ezért az 1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

szepmadalma

2020. január 23.

Eddig az egyetlen olyan termék, ami segített az érzékeny, korpás fejbőrömön, de valamiért gyakran kell váltanom, mert nagyon hamar megszokja a bőröm és már nem teljesít olyan jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 23.

Schmetterling

2020. január 9.

Pár hónapja kezdődött a korpa és a viszketés is. Mivel elég makacs mind a kettő, a lavera basic sensitiv samponom mellé kerestem valamit ,ami segít. Az öko-bio-gyógynövény-mentes termékek sajnos nem voltak hasznomra, így tovább kellett mennem. A termék gél állagú, nagyon jól habzik,enyhe illata van. Az első használat után a viszketést mérsékelte, a korpa csak itt-ott éppen hogy megmaradt. Második mosás után a korpa és a viszketés eltűnt :) Pedig csak heti 1x használtam, nem is úgy mint ahogyan a használati útmutató mondja!
Első mosás a laverával, második ezzel és 5 percig rajtahagyom a hajamon. A hajtövem két nap után zsírosodni szokott, ezzel 4 napig is kihúzom! Egyáltalán nem bántja a hosszú, vastagszálú, szőkített hajamat. :)
A parabén miatt nagyon szomorú vagyok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 9.

A parabén miatt nagyon szomorú vagyok...

greliva

2019. december 2.

Ez az egy sampon jó a hajamra minden tekintetben, az ára miatt 4-es

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 2.

Ez az egy sampon jó a hajamra minden tekintetben, az ára miatt 4-es

NyBetti

2019. november 18.

Zsíros korpára a legjobb cucc.
Általábon evszakváltáskor durvul el nálam a helyzet, akkor veszek egyet es használom míg el nem fogy. Utána visszatérek a normál samponomra, és bírja pár hónapig.
Egyetlen negatívuma, hogy iszonyú büdös, de a hatásáért cserébe megbocsátom neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Zsíros korpára a legjobb cucc.

viktoria37

2019. október 13.

Már egy használat után eltünteti a korpát és zsírosodást. Borzalmas a szaga, de az egyetlen, ami beválik. Sajnos nagyon drága, ezért más termékekkel is próbálkozom időről-időre. Egyelőre ez az egyetlen befutó a viszketős, lerakódott korpára.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 13.

Barackvirag1

2019. október 5.

Rettenetesen korpás volt évekig, sőt évtizedekig a fejem és agyon is vakartam. Ez a sampon a második használat után gyakorlatilag megszüntette a korpát (és a viszketést). Úgyhogy számomra egy megváltás volt, innen kezdve az állaga, illata, habzása nem érdekel. Az egyetlen problémám, hogy nem tudom leváltani (valami olcsóbbra lehetőleg :) ), ahogy abbahagyom a használatát, a korpa visszatér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

Kispanda

2019. május 15.

Átmeneti megoldásnak jó, de vannak sokkal jobb termékek korpás/seborrheás fejbőrre. Kicsi, drága, nem habzik, és alig folyik ki a flakonból...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.