Neutrogena

Ár:   2189 Ft és 3387 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   125 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 3387 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2021. február 15.

Ár:   2189 Ft és 3387 Ft
Kiszerelés:   125 ml és 250 ml
Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 3387 Ft

A viszkető fejbőr kezelésére szolgáló NeutrogenaT/Gel Fort bizonyítottan enyhíti a korpásodást már az első használattól, és csillapítja még a makacs viszketést is. Az alkoholmentes, kímélő összetételű formulája megnyugtatja és hosszú távra egészségessé varázsolja a fejbőrt. Használatával haja tökéletesen tiszta és láthatóan egészséges lesz.

Ár: 3387 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Jassza

2022. január 3.

Nagy reményekkel próbáltam ki,szerettem volna,hogy jó legyen. De konkrétan Semmit nem ér. Elhasználtam a teljes tubust,heti 2x mostam vele hajat. Annyi változás lett,hogy az eddig nem viszkető fejbőröm már viszket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 3.

viragocskaa

2021. augusztus 27.

CSODÁLATOS!! Ez az egyetlen egy sampon, ami rendbe tette a száraz korpás, sebes fejbőrömet. Egy hajmosáshoz nem kell belőle túl sokat használnom, így sokáig elég lesz ez a tubus. Mindenképpen újra fogom venni ha elfogy, hihetetlen, hogy mennyire jót tett a fejbőrömnek. (Az illata tényleg szokatlan, de hajmosás után nem érződik, úgyhogy engem nem zavar)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 27.

Voros

2021. június 5.

Enyhe szulfát van benne, ami még elviselhető és szilikonmentes. Már a második üveget veszem belőle, a bőrgyógyászom is rábólintott, hogy használtam nyugodt szívvel legalább heti 2szer és hagyjam hatni a fejboron kb 10 percig. Nem szárítja sem a fejboromet, sem a hajamat. Kellemesen habzik és lassan fogy. Az irritációt nem szüntette meg 100%osan, de erezhető a különbség, ha nem ezt a sampont használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 5.

Jelizz

2021. május 22.

Akciosan vettdm a Rossmannba , furcsa az illata de jol habzik es jol tisztit. Tenyleg csokkemtete a korpat (persze nem az elso hasznalat utan) nem szarit nagyon.Kar hogy nem zsiros korpashajra valo mert a 2. Nap mar zsirosodik a hajam. Elfogom hasznalni de marad a jol bevalt H&S citrusos sampon .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 22.

lillad2000

2021. május 1.

viszketni nem viszketett a fejbőröm, de korpásodott, egy csodás sampontól - inkább nem nevezem nevén - így rá kényszerültem egy időre. tette a dolgát, bár 2 nap múlva már zsíros volt a hajam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 1.

DHenrietta

2020. április 18.

A Selsun blue samponját cseréltem le erre mert ez szerencsére több helyen kapható. Már 3 hónapja használom és egyszerűen imádom. Nagyon szeretem az állagát, az illatát, az én fejbőr problémámat 110%osan helyre hozta. Bár a leírás alapján idővel elég heti 1x hajat mosni vele a szinten tartás miatt, sajnos úgy nekem nem vált be, én minden hajmosás alkalmával ezt használom. (Heti 3x)

(A tesója -T-gel total- rajtam sajnos egyáltalán nem működött :( )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 18.

(A tesója -T-gel total- rajtam sajnos egyáltalán nem működött :( )

Bolyka

2020. március 28.

Nos. Akinek Seborrea vagy egyeb fajta problémája van az ne drogerias terméket keressen hanem menjen bőrgyógyászhoz. Nem is értem hogy ha valakinek bőrproblémája van minek kísérletezik, mert a zsíros és a száraz korpa teljesen más ergo más cucc is kell rá. És emiatt egy jó terméket húznak le. Persze mindenkinek más a bőre nem mindenkinek lesz jó ez se. Nekem a Nizoral fiatal koromban nagyon jó volt, ahogy nőttem valamiért semmit se használ. Ezt orvos ajanlotta úgy mint a Nizoralt. A kénes samponok nekem nem működnek mert annyira szárít hogy borzalom. Szóval a termék: szamomra a legjobb. Jól hangzik, jól tisztit, nem szárít, nem zsírosodik a hajam tőle. Mivel én csak tavasszal és ősszel használom így nekem nem szokik hozzá a hajam. De a csomagoláson is azt irja hogy 6 hétig lehet használni. Szóval akinek ennyi idő alatt nem segített és zsákszámra veszi a korpa elleni cuccokat az inkább menjen orvoshoz. Mondjuk a csomagolást megváltoztatnám mert szerintem a kupakja nem jó nehezen tudom kinyomni a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 28.

Demonshadow

2020. január 27.

Korábban a T/Gel Totalt használtam, de aztán a kiszerelés mérete miatt váltottam erre. Bár a viszketéssel nem igen gyűlt meg a bajom, gondoltam, elejét is veszem a kellemetlenségnek, és mivel ez korpára is jó, tuti biztos, hogy megleszek vele. Sajnos nem egészen így alakult a barátság a fejbőröm és a sampon között. Néhány hónapja használom, de egy hónapja sajnos észrevettem, hogy egyre erőteljesebben van jelen a korpa, amivel évekig küzdöttem, és amire ez a termékcsalád jelentette a megoldást. Nem tudom, hogy a téli időszak megpróbáltatásai miatt vallott kudarcot, vagy hozzászokott a fejbőröm, vagy éppen az előző hatása tolódott ki, hogy csak később jelentkezett újból a korpa, de egy biztos, megint váltanom kell, mert az állapot kezd minden túlzás nélkül tarthatatlanná válni, ezért az 1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

szepmadalma

2020. január 23.

Eddig az egyetlen olyan termék, ami segített az érzékeny, korpás fejbőrömön, de valamiért gyakran kell váltanom, mert nagyon hamar megszokja a bőröm és már nem teljesít olyan jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 23.

Schmetterling

2020. január 9.

Pár hónapja kezdődött a korpa és a viszketés is. Mivel elég makacs mind a kettő, a lavera basic sensitiv samponom mellé kerestem valamit ,ami segít. Az öko-bio-gyógynövény-mentes termékek sajnos nem voltak hasznomra, így tovább kellett mennem. A termék gél állagú, nagyon jól habzik,enyhe illata van. Az első használat után a viszketést mérsékelte, a korpa csak itt-ott éppen hogy megmaradt. Második mosás után a korpa és a viszketés eltűnt :) Pedig csak heti 1x használtam, nem is úgy mint ahogyan a használati útmutató mondja!
Első mosás a laverával, második ezzel és 5 percig rajtahagyom a hajamon. A hajtövem két nap után zsírosodni szokott, ezzel 4 napig is kihúzom! Egyáltalán nem bántja a hosszú, vastagszálú, szőkített hajamat. :)
A parabén miatt nagyon szomorú vagyok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 9.

A parabén miatt nagyon szomorú vagyok...

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.