Neutrogena

Ár:   3387 Ft   Kategória:   Samponok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 3387 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2015. március 7.

Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 3387 Ft

A viszkető fejbőr kezelésére szolgáló NeutrogenaT/Gel Fort bizonyítottan enyhíti a korpásodást már az első használattól, és csillapítja még a makacs viszketést is. Az alkoholmentes, kímélő összetételű formulája megnyugtatja és hosszú távra egészségessé varázsolja a fejbőrt. Használatával haja tökéletesen tiszta és láthatóan egészséges lesz.

Ár: 3387 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Demonshadow

2020. január 27.

Korábban a T/Gel Totalt használtam, de aztán a kiszerelés mérete miatt váltottam erre. Bár a viszketéssel nem igen gyűlt meg a bajom, gondoltam, elejét is veszem a kellemetlenségnek, és mivel ez korpára is jó, tuti biztos, hogy megleszek vele. Sajnos nem egészen így alakult a barátság a fejbőröm és a sampon között. Néhány hónapja használom, de egy hónapja sajnos észrevettem, hogy egyre erőteljesebben van jelen a korpa, amivel évekig küzdöttem, és amire ez a termékcsalád jelentette a megoldást. Nem tudom, hogy a téli időszak megpróbáltatásai miatt vallott kudarcot, vagy hozzászokott a fejbőröm, vagy éppen az előző hatása tolódott ki, hogy csak később jelentkezett újból a korpa, de egy biztos, megint váltanom kell, mert az állapot kezd minden túlzás nélkül tarthatatlanná válni, ezért az 1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

szepmadalma

2020. január 23.

Eddig az egyetlen olyan termék, ami segített az érzékeny, korpás fejbőrömön, de valamiért gyakran kell váltanom, mert nagyon hamar megszokja a bőröm és már nem teljesít olyan jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 23.

Schmetterling

2020. január 9.

Pár hónapja kezdődött a korpa és a viszketés is. Mivel elég makacs mind a kettő, a lavera basic sensitiv samponom mellé kerestem valamit ,ami segít. Az öko-bio-gyógynövény-mentes termékek sajnos nem voltak hasznomra, így tovább kellett mennem. A termék gél állagú, nagyon jól habzik,enyhe illata van. Az első használat után a viszketést mérsékelte, a korpa csak itt-ott éppen hogy megmaradt. Második mosás után a korpa és a viszketés eltűnt :) Pedig csak heti 1x használtam, nem is úgy mint ahogyan a használati útmutató mondja!
Első mosás a laverával, második ezzel és 5 percig rajtahagyom a hajamon. A hajtövem két nap után zsírosodni szokott, ezzel 4 napig is kihúzom! Egyáltalán nem bántja a hosszú, vastagszálú, szőkített hajamat. :)
A parabén miatt nagyon szomorú vagyok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 9.

A parabén miatt nagyon szomorú vagyok...

greliva

2019. december 2.

Ez az egy sampon jó a hajamra minden tekintetben, az ára miatt 4-es

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 2.

Ez az egy sampon jó a hajamra minden tekintetben, az ára miatt 4-es

NyBetti

2019. november 18.

Zsíros korpára a legjobb cucc.
Általábon evszakváltáskor durvul el nálam a helyzet, akkor veszek egyet es használom míg el nem fogy. Utána visszatérek a normál samponomra, és bírja pár hónapig.
Egyetlen negatívuma, hogy iszonyú büdös, de a hatásáért cserébe megbocsátom neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Zsíros korpára a legjobb cucc.

viktoria37

2019. október 13.

Már egy használat után eltünteti a korpát és zsírosodást. Borzalmas a szaga, de az egyetlen, ami beválik. Sajnos nagyon drága, ezért más termékekkel is próbálkozom időről-időre. Egyelőre ez az egyetlen befutó a viszketős, lerakódott korpára.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 13.

Barackvirag1

2019. október 5.

Rettenetesen korpás volt évekig, sőt évtizedekig a fejem és agyon is vakartam. Ez a sampon a második használat után gyakorlatilag megszüntette a korpát (és a viszketést). Úgyhogy számomra egy megváltás volt, innen kezdve az állaga, illata, habzása nem érdekel. Az egyetlen problémám, hogy nem tudom leváltani (valami olcsóbbra lehetőleg :) ), ahogy abbahagyom a használatát, a korpa visszatér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

Kispanda

2019. május 15.

Átmeneti megoldásnak jó, de vannak sokkal jobb termékek korpás/seborrheás fejbőrre. Kicsi, drága, nem habzik, és alig folyik ki a flakonból...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

Zsanka91

2019. április 1.

Seborreás fejbőrömre nekem szörnyű volt ez a termék, már az első használat után is nagyon csúnya lett tőle a fejbőröm, kipirosodott, és viszketett tőle a bőröm, én így fel is hagytam a használatával, így a férjem használta végül el, neki nincsenek ilyen problémái, és nem is okozott nála irritációt, viszont sokkal olcsóbb termékek is hasonló hatást érnek el nála, úgyhogy biztosan nem vásárolom újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

kiscsillag1990

2019. március 10.

Nekem a termék sokat segített, szinte teljesen megszüntette a korpát. Nem használom régóta, remélem a továbbiakban is megmarad a pozitív hatás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.