Neutrogena

Ár:   3387 Ft   Kategória:   Samponok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 3387 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2015. március 7.

Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 3387 Ft

A viszkető fejbőr kezelésére szolgáló NeutrogenaT/Gel Fort bizonyítottan enyhíti a korpásodást már az első használattól, és csillapítja még a makacs viszketést is. Az alkoholmentes, kímélő összetételű formulája megnyugtatja és hosszú távra egészségessé varázsolja a fejbőrt. Használatával haja tökéletesen tiszta és láthatóan egészséges lesz.

Ár: 3387 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Kispanda

2019. május 15.

Átmeneti megoldásnak jó, de vannak sokkal jobb termékek korpás/seborrheás fejbőrre. Kicsi, drága, nem habzik, és alig folyik ki a flakonból...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

Zsanka91

2019. április 1.

Seborreás fejbőrömre nekem szörnyű volt ez a termék, már az első használat után is nagyon csúnya lett tőle a fejbőröm, kipirosodott, és viszketett tőle a bőröm, én így fel is hagytam a használatával, így a férjem használta végül el, neki nincsenek ilyen problémái, és nem is okozott nála irritációt, viszont sokkal olcsóbb termékek is hasonló hatást érnek el nála, úgyhogy biztosan nem vásárolom újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

kiscsillag1990

2019. március 10.

Nekem a termék sokat segített, szinte teljesen megszüntette a korpát. Nem használom régóta, remélem a továbbiakban is megmarad a pozitív hatás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

duchess_g

2019. február 14.

Jól habzik, jól tisztít. Én akkor veszem elő pár hétre, ha valamiért hirtelen korpa jelenik meg a fejbőrömön. Tartósan rendbehozza ezt a problémát, így tényleg kúraszerűen használható, amikor kell, és tartós marad a hatása. Egy kis ideig a zsírosodáson is segít. Viszont nem egy ápoló sampon, tehát állandó használatra nem jó szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

tbgirl

Korcsoport: < 18
2019. február 4.

A sok pozitív vélemény és az egyik jó barátnőm ajánlására vettem meg.
Hát nekem nem vált be annyira.Tény,szépen tisztít,viszketésnek nyoma sincs viszont a korpával SEMMIT nem kezdett.
Egyébként az illatával nincs bajom,kicsit hamarabb zsírosodik a hajam.
Elhasználom,de újra nem veszem :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 4.

A sok pozitív vélemény és az egyik jó barátnőm ajánlására vettem meg.
Egyébként az illatával nincs bajom,kicsit hamarabb zsírosodik a hajam.
Elhasználom,de újra nem veszem :/

Diana0402

2019. január 10.

Rengeteg mindent kipróbáltam már az olcsó, mindenmentes, drága márkás sanponok közül a viszkető korpás fejbőrömre de ez eddig az egyetlen sampon ami tényleg használt. Nekem egy csodaszer volt, 3 hét alatt minden viszketés és korpa eltűnt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

gmaresz

2018. december 29.

Akciósan vettem meg, mert úgy emlékeztem még tinédzser koromból, hogy ez csodaszer. Szörnyen kiszárította a fejbőröm, nagyon nem voltam elégedett. Odaadtam a férjemnek, neki bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.

FanniNadine

2018. december 29.

Én vékonyszálú és hosszú hajjal rendelkezem. Én régóta kerestem olyan sampont ami enyhíti a viszketést és eltűnteti a korpát. 1 flakont használtam eddig,nekem 3 hónapig elég volt. Heti 2-3x mostam és alkalmanként 2x mostam át vele a hajam. 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

Carson32

2018. december 18.

Elég drága, szóval össze szoktam keverni más samponnal és ritkán használom, de megszűntette a fejbőr viszketést és jól tisztít!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 18.

orsolyap

2018. augusztus 17.

Kora ősszel korpásodik a hajam. Megvettem. Két hétig működött. Heti kétszer mostam vele hajat... Két hét után, egy merő zsír lett a hajam...Kicsit lenyugodtam vettem egy L'oreal sampont, ami remekül működött, még a korpát is eltüntette. ..Tettem még egy próbát, és még egyszer használtam...Zsíros hajjal ébredtem..Dobtam a kukába.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.