Neutrogena

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: Lina14, Módosítva: 2018. február 6.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Könnyű, olajmentes, gyorsan felszívódó krém, mely a pórusok eltömítése nélkül hidratálja, simítja a bőrt, és kiegyenlíti annak tónusát.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

anitakisova

2018. március 14.

Gyorsan felszívódik, nem ragad, jól hidratál, de ha a szem közelébe kerül csíp és ég a bőröm tőle, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

Lina14

2018. január 21.

en nagyon szeretem, egesz jol hidratal, es talan eddig ettol a kremtol fenyesedik ki legkesobb a borom
nem irrital, nem okoz pattanasokat
kicsit nehez kenni, de eloszlathato, keves is eleg belole

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

nem irrital, nem okoz pattanasokat
kicsit nehez kenni, de eloszlathato, keves is eleg belole