New Brand

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Ginatural, Módosítva: 2019. március 1.

Ár: 1500 , Eladó: Frufru3
Állapot: Pár fújás hiánnyal, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Reci81

2021. január 20.

Kinaiban akadtam rá még tavaly, kifújtam és nagyon tetszett. Akkor nem tudtam még hova tenni, azt rákerestem Coco Mademoiselle bingo beugrott, hát ezért tetszett🙂. Az illat finom viszont nem túl tartós sajnos, az ára viszont kárpótol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 20.