New Brand

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Myrtle, Módosítva: 2016. augusztus 22.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

MankaJanka

2023. február 11.

Sok évig szinte csak ezt használtam. Használtam mást is, de legtöbbször ezt. Mostanában elkezdtem komolyabban foglalkozni az illatokkal, parfümökkel, szóval elkezdtem egy kicsit mélyebben felfedezni ezt a világot. Eddig csak random döntöttem illatokban, ezred rangú kérdés volt számomra, hogy mit fújok magamra. Tetszik, jó, kész.
Mostanra végig illatoltam a parfümériákat, sokat olvastam a témában, és magam is türelemmel elemezgetem egy egy illat mélységét, illatjegyeit, hogy számomra mit sugall. Afféle hobbiként szerettem volna felfedezni, ki vagyok én illatokban kifejezve.
Kiválasztottam 10 illatot amiket a polcomra tettem, és a régieket elajándékoztam. És itt most meg is állok. De az Extasia maradt. Megillatoltam az Euforiát eredetiben, hisz az ikonikus illatok egyike, és hát mégis csak évek óta használom a dupe-ját, de őszintén bevallom, hogy nekem Extasia jobban tetszik. Lehet, hogy elfogult vagyok, hisz olyan rég óta velem van, de tényleg nem éreztem késztetést arra, hogy lecseréljem az eredetire. Nekem megadja azt a különleges illatélményt amit szeretnék. Virágos, meleg mégis friss és fiatalos illat. Megvan a mélysége is, és elégedett vagyok a tartósságával és a szillázsával is. Ára a tulajdonságait figyelembe véve fantasztikus. Üvege egyedi, és az illata is különleges.
Szeretem, úgy ahogy van. Valószínűleg mi már mindíg fogjuk élvezni egymás társaságát. Legyen bármilyen drága és fantasztikus illatválasztékom is, Extasia mindíg marad a polcomon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. február 11.

Leoka

2019. január 29.

Nagyon kellemes illat, nem annyira "vad" a bőrömön, mint az eredeti, sokkal krémesebb és édesebb. Az igazat megvalla talán jobban is tetszik igy.
Érezhető, közepes hatósugaras illat, ami nem zavaróan sok számomra.
Próbáltam más gyártó másolatát is, de ott mindig tapasztaltam egy pacsulis /alkoholos mellékillatot, ami ennél a verziónál nincs meg.
Nagyon megkedveltem, nyáron nem működik a bőrömön, de ősszel újravevős lesz :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 29.

Érezhető, közepes hatósugaras illat, ami nem zavaróan sok számomra.
Nagyon megkedveltem, nyáron nem működik a bőrömön, de ősszel újravevős lesz :)

scintilla

2017. augusztus 8.

A legjobb Euphoria utánzat, de mégis hatalmas csalódás nekem. 100 ml-esként adják el, de csak 50 ml van benne, pontosan lemértem. Az illat 5 csillag, az átverés 1 csillag. Adnék érte kétszer annyit, mint más 100 ml-esekért, de így?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

adrica

2016. november 15.

Nekem magával az eredeti illattal (is) vannak problémáim. Engem fullaszt, köhögtet,akár ez is.
A kolléganőm használta, és mert lehet, hogy nem tudott mértéket tartani, de ezt sajnos nem bírtam. Fejfájás, hányinger, pedig maga az illat amikor már lecsendesedik akkor jónak mondanám, de mire eddig eljutottunk, újra frissen fújt. Sikerült megutáltatnia velem. Pedig ez egy édes, fűszeres illat, ami nem volna rossz talán. Vagy ennyire nem bírom, még az eredetit sem? Nagyon ritkán mondok parfümre olyat, hogy köszi, de nem. Ez benne van a top 5 köszi, de nem -be, az Aliennel, és az Angellel egyetemben. Ezek valószínű már sértik az édes határvonalat amit még elbírok viselni. Ja a Pink Sugart kihagytam a sorból, lehet ő vezeti.
Mint utánzatot el kell, hogy ismerjem, mert tartós és hozza az eredeti illat nagy hasonlóságát. Na azzal nincs baj. Sem minőség, sem árban nem lehet belekötni. Az, hogy nekem egyénileg nem tetszik, nem tekintem a parfüm hibájának, viszont jól hozza azt amit elvárunk tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 15.

kissmeska

2016. október 26.

Finom kis illat. Nekem a tavasz jut róla eszembe, de szerintem nem csak melegebb, hanem hűvösebb időben is megállja a helyét. A bőrömön púderesebbé válik, viszont ruhán megmarad a kezdeti frissessége. Tartóssága közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

HuAnita

2016. szeptember 3.

Egy kedves Krémmániás hölggyel történt cserebere során került hozzám és nagyon tetszik. Megszólalásig hasonlít az eredetire! Rajtam nagyon tartós is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 3.