New Brand

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: andian, Módosítva: 2018. június 27.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

pearldiver66

Korcsoport: >54
2021. április 22.

Én ezt kipróbáltam, de nem vettem meg, ugyanis úgy éreztem az eredetitől nagyon messze áll. Mint utánzat, nem azt hozta számomra amit vártam volna tőle. Mert vannak nagyon jó utánzatok. Az eredeti egy fantasztikusan jó illat, egyszerűen nálam az első helyen áll évek óta. Nemcsak virágos, de üdítően pezsditő, pikáns fűszeres, hiszen ott a rózsaszín bors benne, a pezsgő! Ez egy vidám energikus illat az eredetiben, ezt nem lehet nem szeretni! Olyan illat hogy egyszerűen szavakat nem találok, annyira jó! De az utánzat számomra meg se közelítette az eredetit. Sajnálom....😥

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. április 22.

Erika80

2020. március 22.

Most fedeztem fel, hogy én még nem véleményeztem, pedig már mióta meg van és mennyire szeretem viselni!
Egy pezsgős, virágos, picit fás, finom nőies illat. Könnyed, friss és nem tolakodó. Gyümölcsös-virágos illat, de nem az a kimondottan gyümis. Nem a tipikus Escada-san gyümölcsös, inkább visszafogottan van jelen és üdítően hat, míg az Escada illatok pl. inkább zamatosan gyümölcsösek és inkább édesek.
Fiatalos, vidám, elegáns és mégsem kimondottan alkalmi, bár oda is minden további nélkül viselhető. Szerintem kitűnő tavaszra és nyárra, de igazából annyira finom és jó illat, hogy évszaktól függetlenül jól esik magamra fújni. Tartósságával nincs problémám. Ár-érték arányával teljesen elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 22.