New Look

Ár:   £7.99   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: raczjulia, Módosítva: 2017. február 28.

Ár:   £7.99
Lelőhely:   online külföldről
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Matt bázis a csillogásmentes végeredményért. A selymes, lágy formula minimalizálja a pórusok láthatóságát. Matt hatást eredményez a hibátlan, hosszan tartó viseletért, anélkül, hogy elnehezítené a bőrt. Felszívja a felesleges olajat, így a bőr nem fénylik egész nap. Önmagában és smink alá is használható. Parabéneket nem tartalmaz.