New York Color

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2016. február 2.

Lelőhely:   drogériák, online

"A NYC legújabb palettájában mindent megtalálsz, amire szükséged van a professzionális végeredményért, és mindezt vékony, kompakt kiszerelésben!"

Tartalma:

• színélinkítő primer
  • 4 egymással harmonizáló, magas pigmentáltságú szemhéjfesték
  • highlighter
  • gél állaggú tus

6 féle összeállításban kapható

tevepup

2018. május 21.

A két középső színt és a highlightert nagyon szeretem, a primer szerintem nem a legjobb, és nekem hiányoznak róla a matt színek, de összességében tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

Lea2

2016. szeptember 15.

Ígéretéhez híven a két középső szín nagyon erősen pigmentált, viszont nehéz dolgozni vele, mert miután felkentük már nehezen satírozható :-( Nekem egy másik színárnyalatokat tartalmazó változata van a "Blue Eyes Basic". Abban az alsó és a felső szín kifejezetten gyengén pigmentált azokkal emiatt nehéz sminkelni. A tus viszont nagyon jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

H4niko

2016. április 18.

Én a 944 Beige nudes-ot vettem meg. A primert még nem próbáltam, a sajátomat használom. A kedvencem a highlighter és a gél állagú tus. Inkább a festékek maitt vettem meg, de azok nem olyanok, mint amit vártam. Zöld szemem van, de ez annyira nem emeli ki a szemem színét. Nappalra elmegy, hogy legyen valami rajtam,de sajnos nem annyira pigmentáltak mint amilyennek ránézésre gondoltam, ezért -1.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.