New York Color

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hopi, Módosítva: 2017. augusztus 21.

Lelőhely:   drogériák, online

Volumennövelő szempillaspirál a maximális dús hatásért.

njudit95

2017. december 30.

Nekem tökéletesen bevált. Már több drogériás szempillaspirált is próbáltam, de a nap végére mind potyogott és elmaszatolódott a szemem alatt. Pár hónapja véletlenszerűen vettem meg ezt a terméket, a csomagolása fogott meg. Gyönyörű ívelt pillákat csinál és egyáltalán nem képez rajtuk "kemény" réteget, a nap végére sem hagy fekete karikákat a szemem alatt. Ennek ellenére nagyon könnyű lemosni micellás vízzel. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

Lea2

2017. október 29.

Az első spirálom ami láthatóan megemeli és dússá varázsolja a pilláimat. Nagyon tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 29.

Hopi

2017. augusztus 9.

A Rossmannban akciósán 700 forintért jutottam hozzá. Megtetszett a kefeje szóval a kosaramban landolt.
Hat sajnos kipróbálni ugye nem lehet, szóval zsákba macska a szempillaspiral vásárlás. Elég sok festéket visz fel, a pilláimat összeragasztja és egyáltalán nem dúsít.
Az utóbbi időben ez a negyedik spirál amivel befürödtem, lassan már kezdem azt hinni, hogy a szempilláimmal van a baj, de nem valószínű, mert van olyan spirálom amivel szép eredményt lehet elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.