New York Color

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dius89, Módosítva: 2017. október 18.

Lelőhely:   drogériák, online

Előkészítés a ráncmentes, élénkebb szemhéjpúderért

Előkészíti a szemhéjat az intenzívebb szemhépúder színekért és a szemfesték jobb viselésére: akár 4 órával megnöveli a szemfesték élettartamát.

Marcsi66

2018. május 3.

Szerintem ebben az árban tökéletes,,,,nagyon jól tarja a szemhéjfestéket,az igaz h minőségit használok,Egy picivel ha krémesebb lenne ,annak azért örülnék,
Ami szintén pozitív,h nem szárad,az állaga pont olyan,mint újonnan,,,,érdemes a próbára.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 3.

Dius89

2017. november 19.

Nagyon szkeptikus voltam vele, de úgy voltam vele, hogy 1.000 Ft-ért egy próbát megér. Már eddig is elég sok alapot próbáltam és nem sok működött eddig. Ez viszont elég jól működik: nem mindegyik szemfestékkel, de a többséggel nagyon jól működik, még nap végén is nagyjából helyén van a sminkem és nem 2 csíkban összegyűlve a szemhéjamon. Az állaga kicsit kemény, kicsit krémesebb lehetne, hogy könnyebben el lehessen oszlatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.