New York Color

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jns.melinda, Módosítva: 2014. március 28.

Lelőhely:   drogériák, online

Építhető formulájú dúsító spirál

Több rétegben is felvihető, anélkül hogy összecsomósodnának vagy rideggé válnának tőle a szempillák.

Diana2

2016. augusztus 22.

Az eddigi legjobb spirálom!
Ahogy igéri ténylég csomó mentes,még 3 réteg után is.Nem merevek a szempilláim, és nem is kenődik.Azért persze,ha több rétegben viszem fel,akkor egy kicsit fekete lesz a szemem alatt,de ez korrigálható.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Az eddigi legjobb spirálom!

Guffyyy

2016. április 28.

Szépen lehet vele dolgozni, nem csomósodik, jó kialakítású a keféje, 1 rétegben is nagyon jól fed. Ár-érték arányban pedig verhetetlen az eddig használt spiráljaim között.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

indibaby

2016. március 31.

Müllerben vásároltam 350,-Ft-ért. Nagyon nagyot csalódtam, pozitív irányban, méregdrága spirálokat is leköröz Tartós, nem kenődik, nem csomósodik, szép színe van és lemosni nagyon könnyű.
Biztos újra fogom vásárolni, teljes áron is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 31.

Biztos újra fogom vásárolni, teljes áron is.

Navi

2016. január 27.

Nagyon jó kis spirál. Ár-érték arányt nézve nagyon megéri! Nekem nem csomósítja el a pillámat. Szupi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 27.

Charis

2015. október 9.

Az egyik legjobb szempillaspirál. A keféje praktikus, szépen szétválasztja a szempillákat, valóban nem csomósodik, és valóban építhető, és nem ragad, nem pereg le. Maximális 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 9.

Éna Bellatrix

2015. október 9.

hozza, amit ígér. mindennapi spirálom a no-makeup makeuphoz. gyalogos napi menetet 100%ban bírja, biciklizést, erős izzadást 90%ban.ár-érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 9.

TinkaWeeks

2015. szeptember 16.

Mint sok más NYC terméket ezt is nagyon szeretem. Nem csomósodik, szépen fedi a pillákat, de nem vakolja be őket. Tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

Tekla96

2015. augusztus 24.

Amikor volt, nem becsültem meg eléggé, de azóta rá kellett jönnöm, hogy nekem ez vált/válik be a legjobban. Természetes hatást nyújt egy-két rétegben, valóban lehet építeni, akkor inkább alkalomra megfelelő. Nincs erős illata, kontaktlencsés szememet sem bántja. Kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

citronella

2015. augusztus 15.

Ez egy tökéletes spirál azoknak,akik a természetes hatást kedvelik,és csak egy kis színt szeretnének adni a pilláiknak,de azért tartós spirált keresnek. Mert semmi extrát nem csinál,nem dúsít,nem hosszabbít,de tartós és az ára is kedvező. Nekem például nem jött be,de anyukám elhasználta. :) Így négyest kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 15.

Zsókus

2015. június 3.

Egyik legjobb szempillaspirál amit eddig vettem. Elég egyszer felkenni és akkor is szép pilláim lesznek tőle. Nem ragad össze, nem csomósodik. Nagyon elégedett vagyok vele. És az ára se vészes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.