New York Color

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Juliet, Módosítva: 2013. január 9.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Egyéb

jadegirl

2015. augusztus 21.

Még az Essence-nél is rosszabb !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

Még az Essence-nél is rosszabb !

kivandorlove

2015. január 25.

Tömören: borzalmas. vissza kell vágni a hosszából, nem tapad, ragasztóval sem. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 25.

alexandra_domotor

2014. augusztus 24.

Borzalmas termék! Pénzkidobás volt. A dobozból látva jónak tűnt egészen addig amíg fel nem akartam rakni. Nincs tartása, mint más szempilláknak amiket eddig használtam. Nem vagyok amatőr szempilla terén, így bátran mondom, hogy nem az én hibám, hogy használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 24.

Virág-os

2014. március 5.

Kicsit más csomagolással van meg, de egyszerűen siralmas az "öntapadása".
Eléggé látszik rajta, hogy mű, bár mivel ajándékba kaptam a felhelyezés gyakorlására jó lesz talán. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

Kicsit más csomagolással van meg, de egyszerűen siralmas az "öntapadása".

fionaG

2013. november 11.

öntapadós műszempillának van feltüntetve, ehhez képest maximum a dobozhoz tapadt oda, de oda végleg. ezen kívül 2 méterről ordít róla, hogy műszempilla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 11.

varga-kata-01

2013. október 24.

Első (és azóta is egyetlen ) műszempillám. Nagyon sokszor felidegeltem rajta magam :D Lejjebb kellett vágni a hosszából, a pillákból, a ragasztócsík ami elvileg elég gyakorlatilag csak a sminket szedi le. Vettem hozzá ragasztót, lecsipkodtam róla a gyárit és így viselhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 24.

hunbernadett

2013. augusztus 10.

Első soros műszempilla élményeim közé tartozik az ezzel való találkozás. BOTRÁNYOS.
Engem is nagyon felidegesített, ahogy az előttem szólókat, mivel hogy elvileg öntapadós, sehogy sem maradt rajtam. Szintén indulás előtt szerettem volna felrakni, mikor már kész volt a smink meg minden. Még a sminket is kezdhettem elölről, olyan erősen próbáltam rányomkodni a pilláim tövére, hogy elmaszatoltam mindent. :D
Bár lehet hogy normális szempillaragasztóval hatásosabb lett volna, de az enyém is a kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

f.eniko

2013. június 25.

Különleges alkalomra tartogattam. Első műszempillám közé tartozik,biztosan nem fogom újravenni. Elméletileg öntapadós ám nekem sehogyan sem akart rajtamaradni a szempilláim tövén. Szempillaragasztóval lehet hatásosabb,de mivel indulás előtt akartam feltenni,engem nagyon felidegesített és repült egyszerre a kukába.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 25.

tuzgyujto

2013. március 22.

Gyakorolni vettem, hogy amíg nem tudok normálisan műszempillát felhelyezni, addig ne a drágával gyakoroljak. Arra jó volt, másra nem. Tökéletesen illeszkedik a szemem ívéhez, nagyon hajlékony, viszont hajlamos rendes ragasztóval (fing'rs-t és duo-t is próbáltam) is leválni, plusz vissza kellett vágni, mert nagyon hosszúak a szálak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 22.