New York Color

Ár:   499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NinaPierce, Módosítva: 2022. március 23.

Lelőhely:   drogériák, online

Alapvető sminkkellék egy megbízható szemceruza. A puha, intenzív színű ceruza használata egyszerű, nem karcolja a bőrt és egész nap veled marad.

free

2017. augusztus 31.

Hát, nem vagyok valami nagy szemöldökrajzoló. De ezzel a kis ügyes barna árnyalatú szemceruzával, még nekem is olyan szépen sikerül ! És tartós, és nem túl puha és nem túl kemény.Eddig ennél drágább szemceruzáim voltak és a jó szemű barátnőim , egyből kiszúrták a gyengén sikerült vonalazásaimat. Nos , ezzel a szemceruzával, megszűntek a reggeli észrevételek! És ez bizony estig is kitart!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Lina14

2017. március 3.

a 001 black kohl ink fekete árnyalat van meg. nagyon krémes, nem kemény, szépen lehet vonalat húzni vele, és szénfekete még a vízvonalamon is. reggel 7 körül került fel a szempilláim tövébe, ill. a vízvonalamra, délután négykor amikor hazaértem még majdnem teljesen megvolt egy-két pici hibával. még kipróbálom önmagában tusvonalként, de eddig nagyon tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

Summer39

2017. február 22.

Nem is tudom, mióta van meg. Viszont sokkal jobban teljesít vízvonalon, mint az ötször ennyibe kerülő Bourjois. Ami igaz, igaz. Sokszor csak a nevet fizetjük, mert a minőség csapnivaló. Reggel kilenckor raktam fel, délután háromkor még mindig fenn van, igaz kicsit maszatolva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 22.

Lea2

2017. január 8.

Két napja használom, eddig rendben van: erőteljesen fekete, nem maszatolódik estére se, és puha könnyű felvinni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 8.

NinaPierce

2016. június 21.

Alapvetően ez az a termék, amivel vegyes érzéseim vannak. Ár-érték arányban tökéletes, olyan a minőség amilyen az ára. A színe változó. Van olyan szemhéjfesték, amelyen erőteljesebb, van olyan (aranyszínű essence), amin szinte nem is látszik még 400. áthúzással sem. Könnyen hegyezhető, nem törik, de a rajta látható írás kb egy nap alatt lekopik így elég olcsó hatást kelt. Nem mondom, hogy ez volt a legjobb vételem, de azt se, hogy esetleg nem kerül majd ismét a kosaramba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.