New York Color

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: arybaba2, Módosítva: 2013. július 16.

Lelőhely:   drogériák, online

Könnyen viselhető, trendi színek.

3 árnyalatban kapható:  886 Aquamarine Sparkle, 881 Pink Topaz, 885 Amethyst Dazzle

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

fanni9990

2013. szeptember 9.

Nagyon szeretem bár ha kinyitom akkor szanaszét potyog és ha felteszem a szememre akkor az egész arcom csillámos lesz.És a suli végére le is jön a szememről de pár óráig nagyon szép.:$ úgyhogy kap egy gyenge 4-est

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 9.

adryennbeauty

2013. augusztus 10.

Nekem az Amethyst Dazzle 885 árnyalat van meg.
Nagyon tetszik ez az árnyalat. Igazán intenzív és fényes.
Sajnos az applikátoros kiszerelés nem igazán tetszik. Sokkal jobban örülnék neki, ha tégelyes kiszerelésben lehetne kapni, mert mikor az applikátort kihúzom egyből potyog szanaszét a por :(
Nekem a szemhéjra sem sikerül úgy felvinni a szemhéjport, hogy ne potyogna a szemem alá a lila festék :(
Satírozásnál pedig eléggé halványodik.
Már többször próbáltam, de idáig mindig, így jártam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

Nekem az Amethyst Dazzle 885 árnyalat van meg.
Nagyon tetszik ez az árnyalat. Igazán intenzív és fényes.
Satírozásnál pedig eléggé halványodik.
Már többször próbáltam, de idáig mindig, így jártam :(