New York Color

Ár:   995 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: audreyx, Módosítva: 2013. július 24.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Tartalma: 1 db szempillagöndörítő + 1 db gumibetét

HDorina

2019. augusztus 15.

Olyan 3 éve vehettem az egyenes pilláim miatt és még mindig tökéletes állapotban van, pedig sokszor használom. Szépen göndörít és spirálozás után is tartós marad, sokkal nyíltabb a tekintet. Próbáltam már hajszárítóval is melegíteni, akkor nagyobb változást nem láttam, mintha simán göndörítem. Ha kétszer egymás után használom, akkor még nagyobb a változás, plusz ha utána az ujjammal is felnyomom a pilláimat. A gumis része viszont elkezdett szétválni az összenyomás miatt és csak egy gumit adtak hozzá. De a véleményeket olvasva lehet hozzá venni pluszban, megnézem majd.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

b0rzi

2017. április 23.

Már nagyon régóta megvan, és teszi a dolgát, bár észrevettem, hogy néha a szemhéjtusom átkenődik rá, de hogy ez melyiknek a hibája, arra még nem jöttem rá. :D én sehol se találtam bele normális gumit, úgyhogy vettem egyet 4 euróért (anyukájukat), ami ráadásul kicsi volt bele, úgyhogy fordítva kellett betennem, így már egész jó. Nagyon szeretem amit a szempilláimmal művel :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

Sajt

2016. október 11.

Már megvan egy ideje,nagyon szeretem,semmi bajom vele....a gumibetét teljesen szétment benne,ezért vettem egy ugyanilyet...aztán egy hétre rá vettem észre,h lehet bele venni a müllerben 3 db-os gumibetétet kb 250ft-ért....ilyen az én szerencsém...:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

andika1234

2016. augusztus 29.

Először for your beauty-s göndörítőm volt, de az szétesett egy idő után aztán vettem ezt, ami már meg van pár éve, és azóta is tökéletesen működik rendszeres használat mellett, nagyon szép ívet ad :) és külön gumibetétet is lehet venni bele, ha elhasználódnának, azt hiszem Müllerben tudtam venni 3db-os betét csomagot :) 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Janaina

2016. június 14.

Amikor először kipróbáltam (mint első göndörítőm), nem láttam sok változást, így el is tettem a sminkesfiók mélyére. Mostanában elővettem és adtam neki még egy esélyt, szerencsére! Sokkal feltűnőbbek a pilláim, ha nem előre állnak.
Mást ezen kívül nem próbáltam, így egyelőre 5-ös.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

Mást ezen kívül nem próbáltam, így egyelőre 5-ös.

sophienyuszi

2016. május 3.

Több hónapnyi használat után kijelenthetem, hogy ez a göndörítő kuka, ugyanis a pilláimat: kitépteletörtetönkretette. Egy ideig most biztosan nem használok semmilyen göndörítőt, csak ápolom, növesztem, regenerálom őket. A korábbi Avonossal semmi rossz tapasztalatom nem volt, be fogok szerezni egy ennél lehet, hogy drágábbat, de jobb minőségűt, mert alig maradtak szempilláim :(

Nehéz véleményt mondani erről a szempilla göndörítőről, mert egyszerre szeretem és nem, ennek pedig a következő az oka: minden egyes használatnál tördeli a szálakat a töveknél és hullik is tőle rendesen a pillám. Először rá akartam fogni arra, hogy béna vagyok, de korábban egy göndörítőnél sem volt így, és nem is régi darab, két hónapja vettem.
Ugyanakkor meg olyan szépen íveli a szempillákat és méretre kisebb mint a korábbi göndörítőm és mivel elég mélyen ülő szemeim vannak ez sokkal jobb, nem akad el a szemöldökcsontban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 3.

Fviki

2016. április 7.

Hát mit ne mondjak, ez nekem a cifra nyomor. Szempillagöndörítő bizbasz???? Ajándékba kaptam, egyszer kipróbáltam, azóta kerülgetem. Nem gonoszkodásból, vagy kekeckedésből, de most komolyan kérdezem: nem lehet azt a pár másodpercet hasznosabban eltölteni, mint szempillát göndörítgetni????
up: Jaj, most látom, ez a fiatalabb korosztály kedvelt játékszere :-))) Lehet, hogy odaadom az unokahúgomnak, ő lehet, hogy örül majd neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 7.

Madi

2015. június 23.

Update: Hát most vettem a második ilyet a gumibetét miatt, mert amúgy a szerkentyű tökéletesen működik, csak nem kapható külön pótbetét. Nagyon szeretem, minden nap használom, amióta az elsőt megvettem. Hosszú szempilláim vannak amúgy is, de ezzel még látványosabbak, többször kérdezték már, hogy igaziak-e. :D

2014. december
Még mindig imádom. Az első gumibetét majdnem egy évig bírta.

Nos teszi a dolgát, pedig szkeptikus voltam. 5 csillag, ilyen jó áron, ráadásul plusz betéttel megérdemli. A hajszárítós technikát nem próbáltam még, de szerintem simán tökéletes a hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 23.

2014. december
Még mindig imádom. Az első gumibetét majdnem egy évig bírta.

LadyLatte

2015. június 3.

Az első szempillagöndörítőm, megvan már lassan 4 éve biztos, és még mindig jó, mondjuk én nem használom minden nap, csak buliknál :) Nem tudok róla rosszat mondani, ha egyszer elromlik, akkor ilyet fogok venni, az biztos :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 3.

timilla

2015. február 25.

Tegnap vettem, ma használtam először, és dobtam egy hátast, hogy egy mozdulattal hová felnyomta a szempillasoromat. Jesszus, az évekig használt oriflame göndörítőm a fasorban sincs! Ennek valami hihetetlen jó a rugós megoldása, vagy nem is tudom, mi ennyire hatékony benne, de szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 25.