New York Color

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kodi, Módosítva: 2015. április 2.

Lelőhely:   drogériák, online

Vízálló szemceruza

csokidrazse

2018. június 2.

Szamomra picit kemeny az allaga, tobbszor at kell rajzolnom vele, mire ugyanazt sikerul elernem, mint egy Maybelline-nel. Utana viszont nekem tartos, tenyleg vizallo, a sima micellas viz nehezen hozza le. A barna arnyalatat hasznalom, kellemes a szine, ez a kemeny allag viszont nehezkesse teszi a hasznalatot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 2.

dorinkaz

2017. augusztus 3.

Szeretem, szép színe van (003 Deep Brown), viszont nem valami hosszantartó, 2-3 óra után már a fele eltűnik, kifakul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

sminkimado

2015. augusztus 16.

Én a Tescóban vettem nagyon krémes, hosszantartó!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 16.

Én a Tescóban vettem nagyon krémes, hosszantartó!

Kodi

2015. március 22.

Mióta a legtöbb közkeletű drogériából eltűnt ez a márka, nemigazán találkoztam vele, és megmondom őszintén nem is nagyon hiányzott. Egy-két használható termékétől eltekintve (néhány szempillaspirál, fedőlakk) a márka nálam az olcsó, ellenben használhatatlan vonalat erősítette. Véletlenül találtam rá erre a szemceruzára a Tescoban, több színben is volt a Sky High árnyalatot hoztam el, gyönyörű gyöngyházas kék, puha, jó minőségű ceruza, a gyártási hely Franciaország már ez is bizalmat keltett bennem, a csomagolás is minőségibb, szerintem tud annyit, mint az Astor hasonló terméke. Szuper! Most így visszagondolva érdemes lett volna elhozni a természetesebb árnyalataiban is (fekete, barna).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 22.