NG Perfumes

Ár:   600 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2019. november 21.

Pünyike

2019. november 19.

Az eleje eléggé alkoholos, pár perc után viszont nagyon hasonlít a Olympeara, később édesebb, ami kitart a végéig. Rajtam az erdeti sajnos elég hamar bőrközelivé válik, ez viszont nem. Tartóssága az árához képest nagyon jó. Nem kelti az igazán gagyi parfüm hatást, viszont az Olympea mellett érezni a különbséget, utóbbi sokkal kifinomultabb (és persze drágább is). Megéri az árát, nem rossz, sőt. Aki szereti az eredetit, annak ez is tetszeni fog, ha nincsenek egy az egyben elvárásai (csak max 90%).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 19.