NG Perfumes

Ár:   600 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2019. november 21.

Ár: 600 , Eladó: AvonCica
Állapot: Új, egyszer fújt, dobozában, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy posta a vevő költségére

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Edo88

2021. július 26.

150 Ft-ért voltak az NG minijei leárazva a drogériában. Volt 3 ami tetszett. Ez volt a legjobb. Már megvettem a 100 ml-t is belőle. Nem tudom milyen az eredeti. Nem is tudtam, hogy ez egy dupe. Kellemes, nem hivalkodó, virágos illat. Tartóssága közepes, de ár-érték arányban egy szavam nem lehet. Bőven bír annyit mint némelyik drágább termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 26.

Nikolett9

2021. április 18.

Egész kellemes illata van, kicsit kesernyés beütése van rajtam, ami azonban nem tetszik. Nekem a Police To Be Miss Beat illatához hasonlít nagyon. Hétköznapi illatnak elmegy, az illata nem valami tartós, de a kesernyés illat egész nap rajtam marad. Viszont tolakodónak nem mondanám. A kis üveg praktikus, kisebb táskában is elfér, ezért nap közben könnyű frissíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 18.

kovacsanett43

2021. április 1.

Nagyon hasonlít az ihlető parfümre, amelyet imádok, de nekem túl erős. Ami egyébként fura, mert amúgy szeretem az intenzív és erős parfümöket, de az eredeti Olympea nekem valahogy túl sok. Barátnőm az eredetit használja, rajta nagyon kellemes, de magamon valahogy mégsem az igazi.
Először a pici kiszerelést vettem meg, kb.400 ft volt, azóta beszereztem a 100 ml-es verziót, nagyjából 2000 ft volt. Finom, nem tolakodó illat, a ruháimon is érezni a nap végén, de sosem lesz az illatfelhőt húzok magam után hatása - de amúgy sem ez a cél. Semmi extra, hétköznapokra, nappalra jó kis parfüm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 1.

Bonnieoo7

2020. december 21.

Mostanság olyan időket élünk, hogy leginkább a saját szórakoztatásunkra használunk parfümöt, mert a maszk alatt úgysem nagyon érezni. Maga a doboz és a kis üvegcse cuki, mondhatni igényes - főleg ahhoz képest, hogy 400 Ft volt. Ami a parfit illeti, az nem különösebben említésre méltó, de olyan kis kellemes. Valamennyire hasonlít az ihlető illatra, de biztos vannak ennél jobb utánzatok is. Tartóssága szempontjából - fújtam tegnap délután az itthoni ruhámra egyet és ezt még most is érezni rajta, pedig késő este van. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 21.

Pünyike

2019. november 19.

Az eleje eléggé alkoholos, pár perc után viszont nagyon hasonlít a Olympeara, később édesebb, ami kitart a végéig. Rajtam az erdeti sajnos elég hamar bőrközelivé válik, ez viszont nem. Tartóssága az árához képest nagyon jó. Nem kelti az igazán gagyi parfüm hatást, viszont az Olympea mellett érezni a különbséget, utóbbi sokkal kifinomultabb (és persze drágább is). Megéri az árát, nem rossz, sőt. Aki szereti az eredetit, annak ez is tetszeni fog, ha nincsenek egy az egyben elvárásai (csak max 90%).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 19.