Nicki Minaj

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. november 16.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: karambola, mandarin, szeder,

Szívjegyek: lótusz, jázmin,

Alapjegyek: fás jegyek, pézsma, körte, karamella.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

fatalboy

2014. május 7.

A Nicki Minaj nevével fémjelzett parfümök közül a legjobb.Szakítva az elődjeire jellemező "édeskés-csajos-vattacukros" stílussal, egy teljesen új illatkreációt hoztak létre annak ellenére, hogy ez csak egy re-release edition. Érett, elegáns, de mégis fiatalos illat, mely határozott és domináns megjelenést biztosít viselőjének. Éppen ezért én a téli illatok csoportjába sorolnám. Alapjában véve virágos (!) -gyümölcsös kreáció, s ha nagyon-nagyon szeretnék valamihez hasonlítani, akkor Katy Perry Killer Queenjét mondanám hosszas illatozás után. 5/5

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 7.

mynix

2014. április 6.

Megrendeltem.
Az első illat jobban tetszett, mint ez. Az gyümölcsösebb, frissebb volt valamivel. És számomra teli találat.
Ez édesebb, viszont tovább lehet érezni. Van benne egy illat, ami a La vie est belle parfümben is, ami nem tetszik szeretnék rájönni mi lehet mert nem jön be. Az eleje gyümi és még nagyon hasonló, mint az eredeti Nicki Minaj, a vége felé az még mindig friss volt, ez meg egy mélyebb illattá válik.
Az üveg így talán még borzasztóbb, a fekete haj viszont jobb, a doboz még mindig háromszor akkora, mint kéne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 6.

Megrendeltem.