NiiZA

Ár:   1980 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NiiZA, Módosítva: 2016. július 28.

Ár:   1980 Ft
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Tükörfényes ragyogás 3 egyszerű lépésben akár több, mint 2 héten át. Otthon is könnyen elkészíthető szalonmanikűr. Alap és fedőlakként egyaránt használható. Fixálást igényel. UV vagy LED fényre köt (UV 3 perc, LED 30 másodperc). Otthoni és professzionális felhasználásra egyaránt ajánlott.

Mya98

2020. augusztus 9.

Szeretnék nagyon jót írni róla, de nem tudok. Sajnos túlságosan is szétfolyik, ráfolyik az ujjamra, plusz lámpázás közben is folyik a bőrömre. És még csak nem is tartós. Egyetlen pozitívuma, hogy szép fényes és sima felületet kapsz. A többi Niiza géllakkal jobban meg vagyok elégedve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

nyiffi

2019. december 19.

Alapnak is jó, fedőlakknak is jó, fényes, nem kopik, tartós, nagyon elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 19.

Minara

2017. július 4.

Nagyon jó és tartós, nem pattog le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

Nagyon jó és tartós, nem pattog le.

thajni

2017. január 10.

Fényességet ad a gél lakknak és erősíti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.

Fényességet ad a gél lakknak és erősíti.