Nike

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gretoo, Módosítva: 2018. április 25.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: cseresznye, körte, mandarin, szilva, narancsvirág, gardénia, bazsarózsa, szantálfa, pézsma, dió, vanília

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

toronyaszandi

2020. június 30.

Nyári szaladgálós hétköznapi illatnak vásároltam. Magam sem hittem el mennyire tartós. Bőrön is, de ruhán napokig érezhető. Maga az illat nem túl kifinomult. A pézsma krémességét valamint a diót nyomokban sem tudom felfedezni. Úgy értékelném, hogy gyümölcsös illatú cukorbomba. Ettől függetlenül 5* mert amit ígér azt hozza ilyen kevés pénzért is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 30.

devilcsillu

2018. december 21.

Ajándékba kaptam ezt a parfümöt, de nagyon szeretem, virágos-gyümölcsös édes illata van, de mégsem émelyíti el az embert. A tartóssága is rendben van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.