Nike

Ár:   1550 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, Módosítva: 2020. július 28.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Megjelenés éve: 2000.

Illatcsalád: gyümölcsös- virágos

Fejjegyek: bergamott, dinnye, narancs

Szívjegyek: jázmin, méz, narancsvirág

Alapjegyek: pacsuli, pézsma, pörkölt cukros mandula, vanília

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

vanillacaramella.sweet

2020. augusztus 20.

Rajtam a fejjegyei szinte nem érződnek, de az alap és szívjegyek erősen, főleg a cukros mandula selymesen, a pacsuli, pézsma, jàzmin, vanília, narancsviràg. Kis szillázsú, virágos-mandulás-édes illat, tartóssàga 1-2 óra max. Nem szirupos édes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 20.