Nike

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2016. január 21.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Egzotikus illatkategória, amely alkalmas bármilyen alkalomra.

Fejjegy : Citrusos- mandarin és narancsvirág
Szívjegy : intenzív- fűszeres kardamom, fahéj
Bázis jegy:  fás- alma és tikfa

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

fragmann

Korcsoport: >54
2016. szeptember 26.

Na, itt ellent kell mondjak Joe-nak, ami ritkán fordul elő...Szóval ez egy trendi, aquatikus, citrus-gyümölcs illat, ami bár egyáltalán nem édes, sőt inkább savanykás hatású és mégis tök nőiesnek érzem, najó, legyen uniszex. Ami a fő bajom, hogy eszméletlenül zavaróan szintetikus, már-már egy olcsó légfrissítő módján...ez némileg csitul azért az idő múlásával. Az illat maga furcsa, de karakteres, jellegzetes is a maga módján, de ez esetben ez nem feltétlenül pozitív...Van az illatban valami szúrós, vékonyka, csilingelően kikiabáló felhang, amiről - vizuális típus lévén - (akármilyen vicces is), egy cincogó kisegér képe jelent meg elmémben...ez egy ilyen "cincogi" illatocska! Bocs, de ezt nem tudtam másképp megfogalmazni... Egyébként erőteljes és viszonylag tartós is. Kétségtelenül friss, légies. Több óra elteltével már nem éreztem annyira elviselhetetlennek, mint kezdetben, de nem lesz a kedvencem....leginkább azért, mert nem igazán férfias...vagy én vagyok hozzá túl öreg... az is lehet.. :))) 3 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

Joe38

2016. július 10.

Nemrégiben remek áron lehetett kapni a Rossmann-ban!Igaz csak 30 ml-s kiszerelésben,
de egy átlag parfüm áráért akár 90 ml-t is simán meg lehetett venni!Így tettem én és egyáltalán nem bánom!!!
Egy egyszerű friss illat.Teljesen megfelel akár a sportos elvárásoknak ,de egy "flangászós" napon is simán megállja a helyét
és mondhatom,hogy abszolút jelen van az illat!Tartóssága közepes és szerintem attól még egy kicsit jobb a "sillage"...
Összességében nekem egy "frissen mosott ruha" benyomást keltő kellemes friss,szerintem nem feltétlen 20 alattiaknak való illat!
Nekem ami kirívó benne az a fejjegyből áradó mandarin,amit a szívjegyben lévő kardamom szépen elvisz egy más irányba.
Végül a bázisjegy tik-fájától válik igazán érdekessé és nem hétköznapivá az illatélmény......
Nálam ez is egy jó erős 4 csillagos illat!Szép munka a De Ruy Perfumes-től!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 10.

Nálam ez is egy jó erős 4 csillagos illat!Szép munka a De Ruy Perfumes-től!