Nike

Ár:   1550 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, Módosítva: 2020. július 28.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Megjelenés éve: 2000.

Illatcsalád: gyümölcsös-virágos

Fejjegyek: fekete ribizli, piros bogyók, rózsa, ylang ylang

Szívjegyek: fehér virágok, mandula, napraforgó, őszibarack

Alapjegyek: cédrus, pézsma, vanília, ámbra

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

vanillacaramella.sweet

2020. július 27.

Nagyon-nagyon kicsi szillázsú, nagyon bőrközeli, szolíd illat. Rajtam alig lehet kivenni az illatjegyeket, felfújáskor sem. Picit kesernyés pirosgyümi (ribizli), ylang-ylang, pici gyümölcsös jegyek, virágok, pici szúrós fásság.
Nagyon enyhén édeskés, olyan mindenben "enyhe", haloványka. Ezzel biztos,hogy nem zavarunk senkit sehol. A legjobban talán a fásság és a ribizli kivehető, nem mutat jól rajtam, sajnos nem tetszik. Hétköznapi illatnak való. Akinek az alig érezhető, nem feltűnő illatok jönnek be, szuper darab lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 27.