Nikos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Picur81, Módosítva: 2019. augusztus 20.

Megjelenés éve: 2010

Illatkategória: orientális-virágos illat

Illatjegyei: bambusz levél, mandarin narancs, körte, tulipán, gyöngyvirág, szantálfa, tonka bab, pézsma

Vaslady

2019. augusztus 23.

Ez az illat,mintában,már évek óta megvan nálam.
Több 100 mintám van,és lassan jutok a végére,hogy teszteljem őket.
Róla is,teljesen elfelejtettem,csak mivel megláttam itt a krémmánián,igy jutott eszembe,és hamar megkerestem.
Az illat körtés,ez a legerősebb jegy,és mellette a bambusz ami még meghatározó.
Gyöngyvirágot és pézsmát érzek ki még belőle.
Nyári vagy tavaszi illat,pár órás tartósággal.
Az üvege gicsesen ronda :-D.
3 csillasgot adok neki,de megvenni nem fogom,vannak tőle jobb illatok,de sokkal rondabbak is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Ez az illat,mintában,már évek óta megvan nálam.
Több 100 mintám van,és lassan jutok a végére,hogy teszteljem őket.
Az illat körtés,ez a legerősebb jegy,és mellette a bambusz ami még meghatározó.
Gyöngyvirágot és pézsmát érzek ki még belőle.
Nyári vagy tavaszi illat,pár órás tartósággal.
Az üvege gicsesen ronda :-D.

vanillacaramella.sweet

2019. augusztus 20.

Tavaly 2500 Ft volt a Rossmannban, a legalsó polcon volt belőle több doboz. A színes kupakja miatt próbàltam, de nagyon megbàntam, rajtam ez nagyon nagyon nem... Egy katyvasz, erősen virágos zűrzavar, nagy maróan gyöngyviràg-tulipàn-pèzsma. Azonnal mosdó és lemosàs, amennyire lehetett. Sajnàlom.. Fura, hogy én vagyok az első vèleményező, mert régi illat már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 20.