Nina Ricci

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Doll66, Módosítva: 2020. január 29.

Lelőhely:   parfümériák, online

Limitált kiadás

Megjelenés éve: 2018

Illatösszetevők: málna, rózsa, jázmin, karamell

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Oila

2021. szeptember 30.

Rajtam ezen az őszi, borongós, sem nem nagyon hideg, sem nem nyáriasan meleg napon rendkívüli mértékben az aquás oldala jött elő és az dominál, miközben természetesen minden mást is érzek benne: édes-mély-füstös karamellt, fehér virágokat, bogyós gyümölcsöket, emellett valami krémes, kicsit naptejes akkordot is, ami már csak azért is üdítő, mert nem a kókusszal játszik a Mester, hanem ezzel a sós-édes karamelles jeggyel. Egyszerre meleg és friss, édes és nagyon enyhén fanyarkkás, mellette finoman krémes-púderes, mint egy luxus testápoló, ami selymesen, csillogóan, kissé olajosan simul a bőrre. Azt leszögezem, hogy egy ilyen napon, mint ez a mai, ez a parfüm szerintem nem tud nagyon szépen kibontakozni. A kérdés, hogy az ennél melegebbet, a nyarat szereti-e, vagy a hidegebbet. A melegebbre szavazok látatlanban. SZóval ha hamarabb nem is, jövő nyáron megtudom, milyen az, amikor teljes pompájában tud ragyogni:) Addig megelőlegezek neki egy csillagos ötöst, mert szerintem igenis nagyon egyedi, semmihez sem hasonlító illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 30.

ALettah

2020. január 29.

Vakvásárlás volt, beleszerettem a szépséges üvegbe, dobozba, vonzottak a jegyek és hát a parfümőr neve is, valljuk be. Sznobság, de ez van :)
Olyan szempontból csalódtam egy kicsit, hogy nem mondhatom, hogy ennél különösebb, csodásabb illatot még nem szagoltam, és a tartósságát is veri sok más parfümöm. Szeretem hordani, abszolút munkahely-kompatibilis, de még nem sok bókot kaptam rá, Kurkdjianide vagy oda.
Az illat maga egy kiegyensúlyozott, lágy, édes illat, picurka sós vibe-al, távolról sem annyira jelentősen, mint pl. az Olympéákban. Rajtam főleg málna és lágy karamell, de nem lesz sem szirupos, sem rágógumis. Szerintem minden alkalomra működik, és az üvege a fürdőszoba dísze.
Újravenni azért nem fogom, mert nem annyira egyedi vagy különleges, hogy ne tudnék nélküle élni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 29.

HuAnita

2020. január 4.

Gyümölcsös, édes illat kis karamell beütéssel. Nem túlságosan édes így bárhol, bármikor viselhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 4.

Anticinderella

2019. március 17.

Csodás ez az üveg, de sajnos az illat számomra fejfájdító, szúrós, semmi gyümölcs, semmi lágyság, semmi karamell.... szúrós rózsa illat, amolyan nagyon nyanyás verzióban....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 17.

klau810614

2018. december 19.

Hát ez nagyon finom !😋 Jó szirupos de mégsem émelyítő vagy sok. Kívánság listás!!! Köszi Timi ennek is Te vagy az oka !😂❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 19.

Timi8

2018. december 7.

A türkiz az egyik kedvenc szìnem és a legtöbb Nina illat tetszik is, ìgy nem volt kérdés, ki kellett pròbálnom! Sajnos, én már ott tartok, hogy annak örülök ha vmi nem tetszik, mert mostanra már kb.minden márka minden illatkategòriájábòl képes vagyok bármit magaménak érezni... Szòval bìztam benne, hogy csak az üvege lett ütős de maga az illat nem fog megfogni. Konkrétan rabul ejtett! Álomfinom! Ùgy friss, hogy közben savanykás és mézédes is. Összefut a nyál a számban! Vásárlás mellé kaptam kis mintát ùgyhogy most tesztelhetem nyakra-főre. Most hideg van hozzá, de tavaszi-nyári illatnak teljesen kiválò, viszonylag tartòs is. Baromira tetszetős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 7.

nyarigabi

2018. augusztus 19.

Nekem túl édes, de az az üveg.......<3

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Nekem túl édes, de az az üveg.......<3

Erina

2018. augusztus 3.

Annyira szépséges az üveg színe 😍 Ebből kifolyólag azt gondoltam, valami finom hűsítő, nyárra való illatot rejt. De nem. A karamell nagyon dominál benne, és ettől eléggé édes lesz, de nem az ragadós cukros, minden csapból LVB folyó illat. A virágok szépen csendesítik, és tökéletes harmóniában vannak. Igazi őszi-téli illat. Tartóssága is rendben van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

csikosmatyas

2018. június 15.

Ez sokkal inkább krowka (tehénke) mint sellő.
Szépen várja az őszt a dobozban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 15.

Ez sokkal inkább krowka (tehénke) mint sellő.
Szépen várja az őszt a dobozban.

Lory

2018. május 16.

Nyárias édesség :) Kifújáskor virágos-gyümölcsös és tudom,hogy nincs benne de enyhén zöldes jegyeket is érzek(valamely összetevők együttese okozhatja ezt),nem is ropogósan,csak a háttérben megbújva.Gondolom a karamell is tompítja.Nem teljesen az én ízlésem ez az illattípus de akkor is tetszik ez most.Jókedvet áraszt,rám nagyon nyári érzést varázsol.Napsütés,meleg,pezsgés,fagyi,napágy,pálmafa...:)) Szimatolás után megnézem a dobozát is,erre nagy pálmaleveleket látok rajta:))Úgy gondolom,amire szánták,nálam azt elérte.Limitát kiadás,nem hiszem hogy beszerezném,annyi más kívánságlistás finomságra fáj a fogam.De ha csak ebből az illattípusból lehetne most választanom,akkor lenne esélye.Aki nem szereti a citrusos vagy aquás nyári illatokat,az tegyen egy próbát vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 16.