Nina Ricci

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csikosmatyas, Módosítva: 2018. április 5.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2018

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: maracuja, lime, frangipáni, jázmin, egzotikus virágos jegyek, borbolya, fás jegyek

Flowergirl1

2019. október 11.

Nagyon kellemes, igazi tavaszi-nyári könnyű, nem tolakodó illat.
Rajtam a frangipáni illata érződik legjobban, én nem érzem magamon szappanosnak.
Romantikus, elegáns illat, ami körbeölel és sokáig érzem magamon.
A mostani divatillatokhoz képest ő egy kellemes és nem tolakodóan erős illat.
Mostanság állandóan őt használom. :)

Sajnos, már nem kapható, de sikerült szereznem egy üveggel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Nagyon kellemes, igazi tavaszi-nyári könnyű, nem tolakodó illat.
Romantikus, elegáns illat, ami körbeölel és sokáig érzem magamon.
A mostani divatillatokhoz képest ő egy kellemes és nem tolakodóan erős illat.
Mostanság állandóan őt használom. :)

Sajnos, már nem kapható, de sikerült szereznem egy üveggel. :)

PerfumePippi

2018. szeptember 7.

Én naiv! Azt hittem, ennek az illatnak lesz valami köze az anyaillathoz, előismeretek nélkül boldogan felfújtam az M...-ben...hát nem. Rajtam egy, a kezdetekkor papagáj-szerűen harsogó trópusi gyümölcskoktél, amivel bevallom, nem tudok mit kezdeni, valószínűleg soha nem nyúlnék utána a parfümös polcon. Nagyon nem én - de legalább megvan az a pozitívuma, hogy nem olyan beach-hangulatot erőltető édes, egynyári koktélillat, amilyenekkel az Avon minden nyáron másik név alatt előrukkol...Viszont roppant emlékeztet az egyik szomorú (vécéillatosítós) véget ért avonos "tavaszi könnyed"-nek szánt opuszra, melyet már nem gyártanak, így az semmiképp sem fog konkurenciát jelenti őneki.
A végére hagyom a jó hírt: a leszáradásban megjelennek a fás jegyek, illetve most uszkve 26 fokban is képes tartani magát az illatpiramis, amit ebben az árkategóriában már el is várhatunk! Közepes, de csak a fás leszáradásért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

csikosmatyas

2018. március 16.

Aki szereti a gyümölcsös szappanos illatokat ezt imádni fogja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 16.

Aki szereti a gyümölcsös szappanos illatokat ezt imádni fogja.