Nina Ricci

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. december 3.

Lelőhely:   parfümériák, online

Limitált kiadás

Megjelenés: 2014 január

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand

Fejjegye: bergamot

Szívjegyek: makaron, citrom, rózsa, mandula, málna

Alapjegyek:  vanília, pézsma, szantálfa.

Nina Ricci La Tentation De Nina fújós
Ár: 2400 Ft/5ml, 4800 Ft/10ml +ptk , Eladó: mokojka
Állapot: Saját parfümből frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Utalás után postán maradó

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Yeticica

2021. február 5.

Sorozatos es visszaeső vakvásárló vagyok, ezt be is vallanál az anonim vakvásárlók csoportjában, h alenne olyan, és járnék oda. Ez van. Egyrészt a világ végén lakom, hiába Budapest, közel s távol se egy döglesz se egy mülli, csak egy ványadt rosszman meg egy pinduri déem van a környéken (pont jók pelust meg popsikrémet venni...na nem magamnak. Még 😉😄).
Szóval egyrészt ezért, másrészt mert rém izgalmas várakozás, hogy vajon az olvasottak alapján azt kapom-e nagyjából amit elkepzelek, vagy sem (legtöbbször sem, mert szelektív olvasásban szenvedek, a negatív kritikákat blokkolja az agyam központi vezérlő egysége).
Hát itt most valami fenomenalisan fincsi illatot kaptam, lessze felülmúlja az elképzeléseimet! Na nem egy bonyolult alkotás, mégis finom a bőrömön, mosolyt csal az arcomra, és kb 10 évet fiatalit rajtam. Szerintem jól is áll, bár ez a legkevésbé számító tényező nálam, simán felfujok bármit ha tetszik.
Friss, üdítő, aztán puhuló-krémesedő cukiság.
A sima Ninat tavaly vettem ugyanígy vakon, szerettem nagyon, alig maradt benne. Idén tavaszra, nyárra ezt a vonalat lőttem be magamnak, a Bellat szeretném még beszerezni nagyon.
Sajnos a tartóssága botranyos az én száraz bőrömön, így megérdemelné, hogy elvegyek egy csillagot. De hát ha egyszer olyan kis komfortos, cuki. Szilazsa kb nulla, így csak annak ajánlanám, aki szereti a borkozeli , visszafogott illatokat. Én nem ilyen vagyok 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 5.

Friss, üdítő, aztán puhuló-krémesedő cukiság.

Anett0721

2020. december 8.

Gyümölcsösen édes. Azaz nem cukrosan, vagy mandulásan, hanem fanyar-friss, mégis sütis. Biztos a macaron miatt..
Finom, nem émelyítő, de azért van "súlya", alkalmakra is viselhető. Csak azért nem 5, mert igazán különlegesnek nem mondanám.

Update: felhúzm,ugyanis 30 perc után pontosan olyan, mint egyik imádott - limitált - Ninám, a Fantasy! Arról valaki egyszer azt írta, hogy karácsony reggelre emlékezteti (vagy valami ilyesmit), és igen, engem is, karácsonyra vettem vagy 8 évvel ezelőtt. És most itt van utódaként a Tentation :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 8.

ercsike76

2020. július 9.

Szegénykét megvettem és valamiért száműztem a polcomra 3 évre. De most elővettem, próbából magamra fújtam.
Abszolút nyári, könnyed illat. Virágos, gyümölcsös, édeskés (de nem túl édes!), tényleg olyan boldogság-parfüm. Semmi fejfájós, rátelepedős illat, semmi ikonikus klasszik, csak a szimpla friss és üdeség. Tartós is, egész estig megmarad (valamikor zuhanyzás után is). Kár, hogy limitált volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 9.

abicicaaa

2020. június 6.

Ajandekba kaptam, magamtól nem vettem volna meg. Kulonos illat, nagyon edes, nagyon eros, szigoruan egy fujas. Edt ellenere reggeltol estig kitart az egy fujas, ruhan es hajon pedig meg tovabb.
Kedvelem az edes illatokat, de ez egy picit mar sok. Rogton a cukrozott aszaltgyumolcs jut rola eszembe.
Egy ideig fujtam, de mar csak emlekkent csucsul a polcon.
Egyebkent a külső jelen esetben teljes kep masa az illatnak.
Nem pontozom le, attol mert nekem tul sok, tudni kell ezt is viselni, kell egy bizonyos szemelyisegnek lenni hozzá, annak ellenere hogy nem komoly illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 6.

Egy ideig fujtam, de mar csak emlekkent csucsul a polcon.
Egyebkent a külső jelen esetben teljes kep masa az illatnak.

ZemanTimi

2019. július 16.

Abszolút szerelem!Nagyon finom erőteljes édes illat de nem bántó.Tartós.Tényleg olyan mint egy finom macaron.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

adri0419

2018. július 21.

Egyszerűen imádom. Nekem Nina Ricci az akiben eddig még nem csalódtam. Fantasztikus illatokat kreál, igazán nagy kedvenceim. Ez is élvonalban van rendesen. Újravevős ❤

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

CeCeDrake

2017. augusztus 21.

Úgy vagyok a Nina illatokkal, hogy tetszenek, de nem hordom őket. A limitált kiadásokat megvettem rendre, de nagyon ritkán használtam és mindig eladtam rövid időn belül. Kivételt képez ez! Ezt még újra is vettem! Boldogság illat. Kedves és bűbájos. Nem fullasztóan édes, olyan illat, amit ha magamra fújok, mintha a lelkemre fújnám. Annyira befolyásolja a kedvem, hogy szinte hihetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Cintia04

2017. augusztus 3.

Nagyon finom, virágos, gyümölcsös, édes,kissé citrusos illat. Szerintem teljesen megfelelő egy hétköznapi viselethez. Édes de mégsem gejl, nagyon szépen érződnek benne az illatjegyek. Nyitása finom citrusos, gyümölcsösen édes, friss kissé fanyar a citromtól és a málnától és simogatóan bársonyos a rózsától. A mandula, makarontól édesen sütis hangulatú lesz de nekem ez is nagyon tetszik benne mivel nem egy laposan, gejl édes illat hanem egész szépen összhangban vannak jegyek. Tartóssága rajtam nagyon jó még ebben a melegben is szinte egész napos. Összességében, van jobb nála de szép illat és finom, igényes érzetet ad. Mikor az ember nem vágyik semmi komplikált és nehéz illatra akkor jól jön egy ilyen kis almácska is. Nem vagyok túlságosan nagy Nina rajongó de most ez az almácska kifejezetten tetszik.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

honeybya

2017. július 3.

Nagyon jó illat, örök kedvenc marad, az elején friss, utána meg lágy édeskés illatfelhő, és nagyon tartós :) Szívesen újravenném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

adrinemes

2017. március 2.

A világ legjobb és a legkellemesebb illatú parfümje. Egyszerűen imádom, mindig ilyet fogok venni. Igazi nőies illatú egy kis szexiseggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 2.