Nina Ricci

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pantera, Módosítva: 2015. december 13.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatjegyei: zöld alma, mandula, cseresznyevirág, frangipani, hawaii rózsa

Illatcsalád: virágos

Babooca

2019. augusztus 26.

Anno régebben egy sima Nina-t szerettem volna megvenni miniatűr verzióban, de összetévesztette ezzel az eladó. Sajnos annyira rá van szorulva a kupak az üvegre, hogy még mindig nem sikerült kipróbálnom, csak arra tudok visszaemlékezni, mikor az egyik parfümériában teszteltem. Finom, fanyar illata van, ami nincs túlgondolva. Nem émelyítő, nem fullaszt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

malnahal

2017. szeptember 10.

Imádtam. Első komolyabb, nagylányosabb illatom volt 😊, azóta is keresek hozzá hasonlót. Nagy szívfájdalmam, hogy már rég nem gyártják. Ha valaki talál ehhez foghatót, ne tartsa magában!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Danina9592

2016. július 27.

Sajnos én sem találtam már sehol belőle, pedig nagyon vágyok rá már régóta. Egy kedves ismerősöm adott belőle 10ml-t, őrizgetni fogom a különleges alkalmakra, és továbbra is reménykedem benne, hogy egyszer majd a horgomra akad egy elárvult példány valahol. Nagyon fincsi Nina illat, tudnék róla ódákat zengeni, de senki szívét nem akarom megfájdítani, mert az enyém bizony fáj érte. <3 Nemhiába a legjobb parfümök mindig limitáltak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

Zsazsmazs

2015. november 12.

A tavaszi-nyári parfumom amióta megjelent, nincs ennél jobb. Amíg csak beszerezhető lesz én biztos ennél maradok! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 12.

Ennie86

2015. október 18.

A kedvencek kedvence!! :)
Sajnálom, hogy már nem lehet kapni sehol. Anyukámtól kaptam egy 4 ml-es mintát. Azóta is őrizgetem még azt a pár cseppet ami benne van. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 18.

A kedvencek kedvence!! :)

kinibaba19

2014. április 21.

Legfinomabb Nina parfüm, sajnos már nem lehet hozzájutni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 21.

Legfinomabb Nina parfüm, sajnos már nem lehet hozzájutni.

Bihter85

2013. április 5.

Kicsit édesebb a Ninától.
Mindkettejük mini verziójának most már üres almácskája jól látható helyen van, mert nagyon szépek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 5.

Kicsit édesebb a Ninától.

Krikri

2012. május 27.

Csodás kis illat, bár a nagy illatszakértők biztos azt mondanák, hogy nem túl különleges és minden elfogultságom ellenére be kell vallanom, hogy talán igazuk is lenne. Mesés üvegcse, finom illat, amit én imádok viselni. Egyetlen problémám vele, hogy egyáltalán nem tartós. Fáj a szíven, de emiatt levonok tőle egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 27.