Nina Ricci

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pantera, Módosítva: 2012. március 20.

Lelőhely:   parfümériák, online

Fej: Caipirinha, Grapefruit, Lime

Szív: Zöld alma, Málna, Jázmin

Alap: Vanília, Rózsa, Pézsma, Karamell, Almafa

Illacsalád: virágos-gyümölcsös

mafalda

2017. szeptember 10.

A legeslegjobb nina almácska volt!!! Finom, tartós, bájos. 😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

A legeslegjobb nina almácska volt!!! Finom, tartós, bájos. 😍

Sophieka

2016. április 24.

Több, mint egy éve keresem...tényleg mindenhol. Komolyan el kell fogadnom, hogy soha nem lesz nekem? :( Már USA-ból is próbáltam rendelni, romlottam és törötten ért ide :( Nekem is szóljon, ha valaki tud egy jó lelőhelyet!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 24.

Timi8

2015. július 31.

Aki tud nekem lelőhelyet, jelezze! Konkrétan sehol sincs!!! :( Ahol hirdetik, ott sem. Imàdtam, valòdi gondtalan boldogsàg-illat!
Legeslegjobb szàmomra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 31.

Legeslegjobb szàmomra!

2014. július 23.

Ninák közül a Snow Princess mellett ő a kedvencem. Az anyaillat vibrálóbb, pezsgőbb, élettelibb változata. Ha ezt fújom magamra rögtön felvidít, energiát ad. :-) Néhány webáruházban még láttam belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 23.

kinibaba19

2014. április 21.

Az egyik legfinomabb Nina parfüm. Sajnos már nem lehet kapni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 21.

Az egyik legfinomabb Nina parfüm. Sajnos már nem lehet kapni.

laracroft

2014. április 9.

Nekem egész egyszerűen nem tetszik...a karamell alapján valami finom, meleg, tavaszi illatra számítottam, de csalódnom kellett. Tizenkettő egy tucat, édeskés tiniillat. Számomra kissé jellegtelen, de tartós és a hatósugara se rossz. Egyedül talán valami almás-cukorkás jegyet érzek, de nem krémes, meleg illat, inkább friss. Akinek ez tetszik, az használja csak nyugodtan, de nekem nem a stílusom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 9.

micsii

2013. február 22.

Imádom az illatát és meglepő módon nagyon tartós! Szinte sajnálom teljesen elhasználni, annyira finom illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 22.

andi91

2013. január 12.

Imádtam!!! Nagyon finom az illata, nagyon tartós is volt, de sajnos már rég elfogyott :( Nem is láttam mostanában sehol sem, pedig szívesen újravenném!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

Mariposa

2013. január 1.

Mindenképp 5 csillagot érdemel bár én sose használtam a barátnőmnek volt ő mutatta először nagyon kellemes édeskés illata van és nagyon szép üvege sajnos én is olyan vagyok akinek ez is számít :) az illat maga elég tartós :) a neten még lehet vásárolni meg nagyobb kínai piacokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 1.

villa

2012. április 2.

Nekem is nagyon tetszett. Vannak koppintások, de nem az igazi egyik sem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 2.

Nekem is nagyon tetszett. Vannak koppintások, de nem az igazi egyik sem. :(