NIOD

Ár:   14 800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2020. június 5.

Ár:   14 800 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Megújult összetétel!

30%-os stabilizált C-vitamin tartalmú szérum hálózati antioxidánsokkal

jvivi

2021. február 24.

Nekem sajnos nem lett a kedvencem. Szupernek találom, hogy stabilabb mint a vizes állagú C vitaminos termékek, de az állaga riasztó volt számomra és túl nehezen szívódott be. Kevésbé találtam hatékonynak mint az általam használt vizes állagú C vitaminos terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 24.

virag5

2021. február 12.

Hatalmas kedvenc. Nekem már első használat után teljesen más érzés volt, mint a többi C vitaminos szérum. Reggel használom, könnyen beszívja a bőröm és látványos az eredmény. Biztosan újra veszem, nagyon bevállt, mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 12.

lillus09

2021. február 11.

En is tobbfele c-vitaminos szerum hasznaltam mar, koreait, magyart, Image-t de egyiknek sem volt ilyen magas szazaleku hatoanyaga. Ezt egyik skinkcare expert sem ajanlja mert nagyon erzekenyit. Amit alairok, meg igy rutinos c-vitaminos szerum hasznalokent is, hiszen kipirosodik az orcam koruli resz. Ezert nagyon keveset teszek fel. A masik hogy olyan vastag, olajos szerum, nehezen szivodik fel. Az en kozmetikusom nem is ajanlja h az olajos boromre olajos cuccokat kenegessek. Pattanas utani folthalvanyitas lenne a fo celom, nem tudom mennyire hasznal mert kenek retinolt is, de szerintem valamelyest halvanyit. Szerintem a novemberi black friday akcioban ujra fogom venni, mert sokaig eleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 11.

timike007

2020. január 11.

Pigmentfoltjaim halványítására többféle c-vitaminos szérumot,krémet,pakolást kipróbáltam már,(TO,Geek&G101,Paula's Choice,Lixirskin,TruSkin),működött a dolog,pár hónap alatt,fényvédőt használva szépen halványodtak,számottevő,nagy v.sok foltom nincs.Tinamun rendeltem ezt a szérumot, a Niod termékek rajongója vagyok,gondoltam,ez is ütős lehet.Olajos állaga nem riasztott el,érett bőröm esti rutinban jól viseli az olajos szérumokat.
Lemosás,mist (NiodSDSM),,hiarulon szérum után pár cseppet raktam fel.Nehezen szívódik fel,nem érzem azt a hatást,amit más c-vitaminos szérumoknál,egyenletesebb bőrkép,enyhén feszesítő érzés.Talán még pattanásaim is lettek tőle a homlokomon,sok volt a bőrömnek.Biztos jó,az összetevőit elnézve,de érett,alkalmanként zsírosodásra hajlamos bőrre sem ajánlanám.
Nyakra,dekoltázsra használom,visszatérek a jól bevált fent említett termékek egyikéhez.Kevesebb pénzert is kapok hasonló színvonalú terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 11.

kneva

2019. március 28.

Tinamuban vettem, második nekifutásra, mert először elriasztott az állaga. Pár hónap múlva mégis visszamentem érte.
Nem vagyok oda a propádiolos cuccokért, tudom, h nem nevezik olajosnak, de engem taszít az állaga .A legtöbb kétségem a felszívódásával kapcsolatban volt. Mégis nagyon vágytam egy igazán erős C-vitamin szérumra, a pigmentfoltjaim miatt.
G and G Calm down és Niod SDSM után valamilyen hialuron savas szérum, majd ez következik. Kb fél óra, h beszívódjon. Eleinte kicsit csípett, és az orcák is kipirosodtak. Egy idő után ehhez hozzá szokott a bőröm, már csak egy kis felmelegedést érzek, ami elmúlik mire szétkenem. Survival 0-t teszek fölé, de csak amikor már elmúlt az a fél óra. Estére ajánlják a használatát, szerintem nem lehetne jól rásminkelni.
Eleinte minden nap használtam, majd kb 6 hét után áttértem a heti 2 alkalomra.
Őszintén nem vagyok benne biztos, h szükségem van 30% C-vitaminra. Szépen kivilágosítja a foltokat, de nekem érzékeny a bőröm, kipirosodok tőle, és úgy érzem, érzékenyít is.
Nem tudom, az Inci utolsó 2 tétele vajon mennyit ad hozzá a felszívódáshoz, és a TO kistestvére mennyivel szívódik fel lassabban, Majdnem a fele megvan még, nagyon lassan fogy, mivel 2-3 csepp elég az egész arcra. Ha esetleg elfogy, a TO-t fogom megvenni, mivel enyhébb koncentráció.
Érzékeny bőrre nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

Eleinte minden nap használtam, majd kb 6 hét után áttértem a heti 2 alkalomra.
Érzékeny bőrre nem ajánlom.

Antioxidánsok: Ethyl Ascorbic Acid, Superoxide Dismutase
Hidratálók: Propanediol
Vitaminok: Ethyl Ascorbic Acid

A tiszta C vitamin stabilizált változata, melynek molekula súlya (más származékokkal ellentétben) alig nagyobb, mint a tiszta C vitaminnak, így hasonlóan hatékonyan tud a bőrbe szívódni. A gyártó szerint a hatása megegyezik a tiszta C vitaminnal, azaz antioxidáns, pigmentfolt elleni és kollagén termelést serkentő tulajdonsága is van. Sőt, a gyártó mérései szerint a stabilitás okozta jobb felszívódás (amelyet nem ront le a nagyobb molekulaméret) következtében a tesztekben magasabb bőrfehérítő és kollagénvédő hatást mutat a sima C vitaminhoz képest. Lásd még tiszta C vitamin.

Szuper hatékony antioxidáns, aminek a különlegessége, hogy egy enzim, így a kollagén romboló szabad gyökök semlegesítésének folyamatában nem elhasználódik, mint a legtöbb "sima" antioxidáns, hanem csak katalizálja (vagyis elősegíti, gyorsítja) a folyamatot és hosszan aktív marad. A SOD-dal kapcsolatos kutatások azt mutatják, hogy hatékonyabb antioxidáns, mint (az egyébként szintén szuper antioxidáns) E vitamin, a zöld tea vagy a MAP nevű C-vitamin származék.