NIOD

Ár:   12 900 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. január 11.

Ár:   12 900 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

30%-os stabilizált C-vitamin tartalmú szérum hálózati antioxidánsokkal

kneva

2019. március 28.

Tinamuban vettem, második nekifutásra, mert először elriasztott az állaga. Pár hónap múlva mégis visszamentem érte.
Nem vagyok oda a propádiolos cuccokért, tudom, h nem nevezik olajosnak, de engem taszít az állaga .A legtöbb kétségem a felszívódásával kapcsolatban volt. Mégis nagyon vágytam egy igazán erős C-vitamin szérumra, a pigmentfoltjaim miatt.
G and G Calm down és Niod SDSM után valamilyen hialuron savas szérum, majd ez következik. Kb fél óra, h beszívódjon. Eleinte kicsit csípett, és az orcák is kipirosodtak. Egy idő után ehhez hozzá szokott a bőröm, már csak egy kis felmelegedést érzek, ami elmúlik mire szétkenem. Survival 0-t teszek fölé, de csak amikor már elmúlt az a fél óra. Estére ajánlják a használatát, szerintem nem lehetne jól rásminkelni.
Eleinte minden nap használtam, majd kb 6 hét után áttértem a heti 2 alkalomra.
Őszintén nem vagyok benne biztos, h szükségem van 30% C-vitaminra. Szépen kivilágosítja a foltokat, de nekem érzékeny a bőröm, kipirosodok tőle, és úgy érzem, érzékenyít is.
Nem tudom, az Inci utolsó 2 tétele vajon mennyit ad hozzá a felszívódáshoz, és a TO kistestvére mennyivel szívódik fel lassabban, Majdnem a fele megvan még, nagyon lassan fogy, mivel 2-3 csepp elég az egész arcra. Ha esetleg elfogy, a TO-t fogom megvenni, mivel enyhébb koncentráció.
Érzékeny bőrre nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

Eleinte minden nap használtam, majd kb 6 hét után áttértem a heti 2 alkalomra.
Érzékeny bőrre nem ajánlom.

Antioxidánsok: Ethyl Ascorbic Acid, Superoxide Dismutase
Hidratálók: Ethoxydiglycol
Vitaminok: Ethyl Ascorbic Acid

A tiszta C vitamin stabilizált változata, melynek molekula súlya (más származékokkal ellentétben) alig nagyobb, mint a tiszta C vitaminnak, így hasonlóan hatékonyan tud a bőrbe szívódni. A gyártó szerint a hatása megegyezik a tiszta C vitaminnal, azaz antioxidáns, pigmentfolt elleni és kollagén termelést serkentő tulajdonsága is van. Sőt, a gyártó mérései szerint a stabilitás okozta jobb felszívódás (amelyet nem ront le a nagyobb molekulaméret) következtében a tesztekben magasabb bőrfehérítő és kollagénvédő hatást mutat a sima C vitaminhoz képest. Lásd még tiszta C vitamin.

Szuper hatékony antioxidáns, aminek a különlegessége, hogy egy enzim, így a kollagén romboló szabad gyökök semlegesítésének folyamatában nem elhasználódik, mint a legtöbb "sima" antioxidáns, hanem csak katalizálja (vagyis elősegíti, gyorsítja) a folyamatot és hosszan aktív marad. A SOD-dal kapcsolatos kutatások azt mutatják, hogy hatékonyabb antioxidáns, mint (az egyébként szintén szuper antoxidáns) E vitamin, a zöld tea vagy a MAP nevű C-vitamin származék.