Nioxin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: SimonEdina, Módosítva: 2017. szeptember 26.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

Tisztító sampon, mely segít eltávolítani a hajtüszőket eltömítő faggyút, zsírsavakat és egyéb környezeti maradványokat a fejbőrről és a hajról. Tisztít és sűrűbb megjelenésűvé varázsolja a hajat.

Ez a termék a 2. rendszer tagja, mely három speciális technológia segítségével hat: BioAMP TM Bio erősítő, Scalp Access TM Delivery System Fejbőr védelem és Activ-Renewal TM Aktív megújulás.

Trixi

Korcsoport: >54
2018. augusztus 17.

A 4-es rendszer használójaként írok véleményt, de a létrehozás elutasításra került, ezért ide tudok írni. A 4-es rendszer elvékonyodott, kémiailag kezelt hajra való. Sajnos a hajhullást nem állította meg. Samponként viszont elképzelhető, hogy van, akinek beválik, mert nagyon jól megtisztítja a fejbőrt, az elvékonyodott haj tényleg vastagabbnak, sűrűbbnek LÁTSZIK 2 napig, 1 nappal ki tudom tolni a hajmosást. Nagyon jó bizsergető érzést nyújt a fejbőrön. Sajnos a szőkített hajvégeimet annyira összegubancolja, hogy csak jelentős mennyiségű hajbalzsammal tudom kifésülni a hosszú hajam, sok hajszál elvesztése árán, az alsó 10 cm szinte egy gombolyagba áll össze. Pedig elvileg pont festett hajra való lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Tuende

2018. július 1.

Hónapok óta tartó hajhullás miatt kezdtem el használni szettben (sampon, balzsam,hajápoló) 2 hónap utan sem állítótta meg a hajhullast (krónikus ok nincs a hátterében) pár babahaj megjelent tőle, csodát nem tett, de legalább nem lett 1 nap alatt zsíros a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.