Nioxin

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: SimonEdina, Módosítva: 2017. szeptember 26.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Fejbőrt revitalizáló könnyed kondicionáló balzsam, mely segít a haj rugalmasságának megtartásában és kontrollálja annak nedvességtartó egyensúlyát, normáltól a vékonyodó hajig.

Ez a termék a 2. rendszer tagja, mely három speciális technológia segítségével hat: BioAMP TM Bio erősítő, Scalp Access TM Delivery System Fejbőr védelem és Activ-Renewal TM Aktív megújulás.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Trixi

Korcsoport: >54
2018. augusztus 17.

A 4-es rendszer használójaként írok véleményt, de a létrehozás elutasításra került, ezért ide tudok írni. A 4-es rendszer elvékonyodott, kémiailag kezelt hajra való. A teljes rendszert használom (sampon, balzsam, folyadék), de a hajhullást nem állította meg. A balzsamról speciálisan annyit tudok írni, hogy az én szőkített hajvégeimet, amelyet a rendszer samponja teljesen, szinte kibonthatatlanul összegubancol, e hajápoló használata után sem tudom kifésülni (egy további, hajban maradó ápolóra van hozzá szükség, sok hajszál elvesztése árán minden egyes hajmosás után). Mivel a 4-es rendszert pont festett hajra fejlesztették ki, nem értem a dolgot. Érdekes, hogy FEJBŐRRE is ajánlja a balzsam használatát a gyártó, amely nem szokványos használata egy hajbalzsamnak. Én kipróbáltam, bemasszírozva a fejbőrbe nagyon kellemes, bizsergető érzés (mint a samponnál is), viszont hamarabb zsírosodik így a hajam, még alapos öblítés után is, és jobban lelapul a fejtetőn, ami érthető, ezért ezt sem értem igazából. Korpásodást nem okozott, és tulajdonképpen egyfajta wellness érzés a fejbőrön a balzsam használata. Ennek ellenére a fejbőrre szívem szerint inkább szérumot tennék (a rendszer harmadik része az), nem balzsamot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 17.