Nirvel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. március 7.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Bio hajradír, hajfesték eltávolító a roncsolás mentes színeltávolításhoz. Ez a termék a hagyományos hajradírokkal szemben, roncsolás nélkül távolít el minden márkájú oxidációs hajfestéket.

Roncsolás nélkül eltávolítja a nem kívánt oxidált hajszínt a természetes hajpigmentek roncsolása nélkül. Használható az egész hajszín eltávolításához vagy csak részbeni színjavításhoz. Gyengéd és ápoló formulája miatt minden hajtípushoz használható. A hajradír Peroxid- és ammóniamentes, nem szőkít, a hajat egymás utáni többszöri használat után sem károsítja. A COLOR out használata után, a haj azonnal újrafesthető.

sziszoka

2021. február 1.

Sötétbarna hajamból szeretnék világosbarna lenni legalább...úgy néz ki fodrász segítségét kell kérnem,mert kétszer is megcsináltam a műveletet,és nem sok eredmény😡.Első alkalommal teljesen vörös lettem,befestettem sötét szőkére,hát majdnem fekete lettem,igaz nem tartottam be az egy napos várakozási időt.Másodszorra is nekiálltam,akkor vártam egy napot,de nem sok változást vettem észre..A használati utasításon rajta van,hogy ilyenkor többször kell megismételni a folyamatot...Én nem voltam elég türelmes sajnos,ezert nem a terméket hibáztatom.A hajhoz egyébként tényleg kíméletes.Egy dobozzal nekem két alkalomra elegendő volt a kicsivel áll alá érő hajamhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 1.

editgera

2019. október 10.

Nem győzött meg. Lehet hogy kevésbé roncsol de nem is igazán hatásos. Az egymás utáni többszöri használat pedig eléggé megviselte a fejbőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 10.

demon9999

2019. augusztus 3.

Nagyon jó!
1használat után a bordó-vörös hajamból rézvöröses szőkét csinált!!!

Még egyszer bekell majd kennem vele a hajam hogy a maradék vöröset is kiszedje.

A szaga nagyon rossz még napok után is érezni a furcsa szagot a hajon de nagyon megéri! Nagyon elégedett voltam vele,megéri az árát!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Nagyon jó!
1használat után a bordó-vörös hajamból rézvöröses szőkét csinált!!!

Még egyszer bekell majd kennem vele a hajam hogy a maradék vöröset is kiszedje.

dugolitynoemi08

2018. december 9.

Én a fekete hajamra használtam. Félve próbáltam ki de szabadulni akartam a feketétől. Első használatra vörös lett a hajam fekete csíkokkal másodszorra eltüntek a csíkok. Ezután szőkére festettem.. ennek eredménye az lett hogy a hajtövem szőke lett a hajam többi része pedig fekete vörös szőke keveréke..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 9.

Mesza

2016. november 15.

Nekem sikerült a hajamròl a sötétbarna festéket leszedni ezzel 1x20 percig hagytam a hajamon, rozsdavörös szint kaptam. (Viszont szerintem ez csak azért ment könnyen, mert kb fél éve mar le lett szivatva a fekete szin oxival es szökitőporral a hajamròl, azòta visszafestettem erre a sötétbarnàra. ) Ha vki évek òta sötétre festeti annak nem vagyok benne biztos, hogy ez elég... Viszont ha sikerül, akkor utàna figyelni kell milyen festéket hasznàlunk, mert én szőke 7.0 àrnyalatot vettem, a hajam középbarna lett, nem vilàgosbarna. Vagy a fel òràs festék hatòidő helyett csak negyed òràig szabad rajtahagyni, mert nagyon gyorsan szivja a hajfestéket a haj a Nirvel hasznàlata utàn. Lehet ez volt a baj, hogy fel òràt hagytam rajta. Egyébként egyàltalan nem roncsolja a hajat és nem irritàlja a fejbőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 15.

Laura88

2014. május 17.

Nálam szörnyű a hatás!
Azt hittem szépen leszedi elsőre, vagy másodjára. Negyedjére türhető lett a hatás. Elsőre a fekete fekete maradt. Másodjára a fekete valahol enyhén rozsda barna lett. harmadjára elég jó barna lett.
Na de mi az igazi bajom. hajam egyik fele volt csak fekete másik hidrogén alapon piros hajszínezővel festve. Direkt odavasaltam pér tincset, lássam a hatás eredményét. Na semmi. de tényleg a színezőt is alig szedte le :( A Dm terméket kellett volna megvennem, ott volt kép is a tapasztalatokról. Én is csináltam direkt képeket. (amúgy mindent betartottam ahogy le volt írva) Eléggé kiszárította a hajam, de ez akár még a sok hajszárítózásnak, mosásnak is köszönhető)
én soha többet nem veszem meg ezt a márkát.
csak abban jó hogy a hidrogén majd hamarabb le fogja szívni a hajam a feketénél

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 17.

Nálam szörnyű a hatás!
én soha többet nem veszem meg ezt a márkát.
csak abban jó hogy a hidrogén majd hamarabb le fogja szívni a hajam a feketénél

rencsubaba

2014. március 16.

Megrendeltem 2 dobozzal,3x használtam egymás után a feketete hajamom elsore rozsda szinu lett masodszorra voroses árnylatu 3x ra szinte semi valtozást sem evttem észre nagyon orultem neki mert voros hajat szerettem volna..utána befestettem a használati utasitás szerint világos hajfestékkel és a hajam ujra fekete lett a tovei meg szokék ..nálam nagy csalodís volt nemhiszem,hogy rosszul csináltam volna mert fodrász vagyok és profi fodrász barátnom csinálta a hajamon...a hajradir magában segitett de nem tudom meg érteni mitol lett ujra feekete ha szoke hajfestéket használtam hegyé...utána jott a jol bevált szokito por ami par perc alatt leszivta a fekete hajam világosra meglepoen gyorsan...azota befestettem vorosre kárvolt elpazarolnom rá az idot és a pénzt azert kap tolem 2 csillagot lehet másnak majd nagyobb szerencséje lesz vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 16.

Annie4

2014. március 7.

félve próbáltam ki, mert nem nagyon ismertem a terméket sem a márkát, de tényleg használ! kétszer is elég volt mellig érő hajamra. az egyetlen negatív benne, az illata, és kicsit szárít. de számomra akkor is csodaszer, mert sokszor elkövetek egy-egy félresikerült festést, mikor megtetszik egy drogériás hajfesték dobozán lévő hajszín.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 7.

nitti

2013. december 28.

Tegnap kipróbáltam. 12évig festettem a hajam, vörös szín különböző árnyalatait kipróbáltam. Az első használat után szépen leszedte a festéket, de azért megismételtem még egyszer. Utána pedig egy világos barna-sötét szőke árnyalatra festettem. A vörös nem üt át rajta, szép lett. Nekem bevált! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 28.