Nirvel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Annie, Módosítva: 2012. július 10.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Speciális komplex hajvégápoló olaj gazdaságos 100ml kiszerelésben. A hajápoló termékek legújabb generációja. Speciális növényi olajok kombinációja, amelyek azonnal felszívódnak a hajba, kijavítják a haj sérüléseit, elvégzik a hajvégápolók már jól ismert jótékony hatását, összefogják a tört hajvégeket.

Ricky001

2015. február 21.

Nagyon sok hajvégápolót próbáltam már és ez korántsem hozott olyan hatást, mint akár feleennyibe kerülő társai. Nyilván ez hajtípus kérdése, is, lehet, hogy másnak szeretni fogja a haja. Erősen száraz hajvégemre nem hozta a várt eredményt. Állagával, illatával nem volt bajom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 21.