Nishane

Ár:   43 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Cherry Garden, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tiziana, Módosítva: 2020. január 21.

Ár:   43 900 Ft
Lelőhely:   Cherry Garden, online

Megjelenés éve: 2018.

Illatjegyek: zöld tea, bergamott, neroli, jázmin, grapefruit, mósusz, citrom, gyöngyvirág, vetiver

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Tiziana

2020. január 22.

Azt hiszem, menthetetlenül imádom a cologne-okat! Csak így lehet, hogy az ilyen tipusú illatok
újra és újra megfognak. Megvan hogy EZ most miért...mert nem olyan mint a 4711,olyan molyrágta.
Dédi illat, amivel persze egy dédit sem szeretnék megbántani, nekik nagyon jól áll, és kész.
Aztán ott az Acqua di Parma:az meg annyira formális,régi vágású, engem egy kicsit fullaszt.
A Nishane pont nem ilyen, és ami még fontos, nem Light Blue utánzat. Talán a tea miatt tetszik annyira,
a tea jöhet nálam italban, illatban, bárhogy. Ez az az aroma ami a többi "szokásos"
citrusos cologne fölé emeli nálam.Nagyon szép,valószínű jól működik a bőrkémiámmal,mert még
Ellena őrült drága Bigarade Concentrée -nál is jobbnak érzem.Az összetevőket nézve nem forradalmi,
de lehet hogy az arányok finom kikeverésén sokkal több múlik.A virágok finoman édesítik,
semmi éles bántó savasság, nem is száraz,vagy férfiasba hajló illat.
Szépség,harmónia,könnyed elegancia. Ilyesmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 22.

semmi éles bántó savasság, nem is száraz,vagy férfiasba hajló illat.
Szépség,harmónia,könnyed elegancia. Ilyesmi.