Nishane

Ár:   32 750 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Maksi, Módosítva: 2018. február 22.

Ár:   32 750 Ft

Kiadás éve: 2013

Illatcsalád: fás-aromás

Fejillat: ylang-ylang, bergamott

Szívillat: szantálfa

Alapillat: vanília, tonkabab

Nishane - Santalové luxusparfüm minták és fújósok. 5ml = 5400 Ft, 10ml = 10400 Ft
Ár: 5400 , Eladó: Maksi
Állapot: új, Helyszín: Érd, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel Érden lehetséges.
Laurencia

2019. július 24.

"Sivatagi szél fújt aznap este. Az a forró, száraz szél, amely a hegyi szorosokon át ereszkedik a városra, felborzolja az ember haját és az idegeit, s viszketni kezd tőle a tenyér. Az ilyen éjszakákon minden italos vendégség verekedéssel végződik. Szelíd kis feleségek a húsvágó kés élét tapogatják, s a férjük nyakát méregetik. Minden megtörténhet. Még az is, hogy teli pohár sörhöz jut az ember egy koktélbárban."
Nekem a Nishane aranytyúkja csakis Raymond Chandler a Gyöngy bajjal jár című novellájában a főhősnő illata, aki ebben a sivatagi melegben egy igen száraz szantál parfümöt használ, mellyel aztán teljesen elbűvöli a piás magánnyomozót.
Aztán még érzem valahol, hogy mi volt az inspiráció, ez ugyanis a Samsara krémesített és finomított verziója.
Chandleren és Guerlain illatokon felnőni pedig kegyelmi állapot, erre én vagyok az élő bizonyíték.
Mert vallom hogy egy istállóban született e két sötét ló, s ha az öreg Jean-Paul Guerlain és Jorge Lee a Nishane házi parfümistája valaha találkoznak, remélem némán megszorítják egymás kezét, nem is kell ennél több.

Na ez aztán parfüm a javából, nem is szabadna máshogyan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 24.

Na ez aztán parfüm a javából, nem is szabadna máshogyan.