Nishane

Ár:   54 700 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Maksi, Módosítva: 2018. május 16.

Ár:   54 700 Ft

Megjelenés éve: 2014

Fejillat: tubarózsa, ibolya, bársonyvirág, gyöngyvirág

Szívillat: jázmin, magnólia, rózsa, írisz

Alapillat: vanília, lonc, kunkor, immortelle

Burya

2020. március 4.

Ibolya, ha nagyon akarom. De azért ennél szebb ibolyával is találkoztam már, ami hűen visszaadta a virág valódi illatát. Ebben nekem nagyon harsány a körömvirág és a tubarózsa, kicsit gyógynövényes beütése van tőlük, valami pedig olyan bukét kölcsönöz az illatnak, mintha erjedt gyümölcsökkel keverték volna. No persze ízlések és pofonok, ugyebár, viszont aki tesztelni szeretné, vigyázzon vele, mert egyrészt egyetlen kis fújás olyan, mintha nyakon öntenénk magunkat vele, másrészt maga a folyadék erőteljes borostyán színű, így nem ajánlott ruhára fújni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

elvanui

2019. június 22.

Ahh... De gyönyörű.
Igazából nyárra való illatokat keresve mentem én a cseresznyefák közé;), úgy is indultam, hogy hárs, lonc, tubarózsa, ibolya satöbbi (persze a végén őmellette Noor-ral meg T-Rex-szel meg Bat-tel a karomon jöttem el, a negyvenfokos hőségben:D, #sorrynotsorry), de azért Ő is naggggyon mélyen bevéste magát... A lonc, a jázmin és a gyöngyvirág erőteljesen dalol a kicsit kandírozott (=vanília) ibolya mellett, de mindvégig szót kap ő is. Lehengerlően nőies, önnön vágyottságának teljes tudatában. Ez minden, csak nem egy pillarebegtetős, szerény ibolya.
Szóval biztos, hogy nem nyárra, de... Annyira szeretném Őt...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 22.

Ahh... De gyönyörű.
Szóval biztos, hogy nem nyárra, de... Annyira szeretném Őt...