No7

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   külföld (Boots)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Opille, Módosítva: 2014. március 29.

Lelőhely:   külföld (Boots)
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Magas pigment tartalommal rendelkező közepes/teljes fedésű alapozó, mely selymesen matt bőrképet biztosít 12 órán át, púderes hatás nélkül. Nem tömíti el a pórusokat, szalicilsav tartalmával javítja a bőr állapotát a viselése során.

themrsnero

2017. június 22.

Még angliában vásároltam, nagyon szerettem. A szinével volt problémám, amit az eladó hölgy szúrt el, ezért nem használtam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.