No7

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld (Boots)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lil, Módosítva: 2012. március 18.

Lelőhely:   külföld (Boots)
Kategória:   Sminkek szájra

Magasfényű szájfény.

Pandácska

2013. december 3.

Ecsettisztító folyadékot vásároltam és mellé kaptam egy No7 ajándékcsomagot. Ez a szájfény is benne volt, whisper árnyalatban. Majdnem átlátszó, apró csillámokkal, meglepően tartós és nem ragad. Az íze pedig édes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 3.

annapanni

2012. március 19.

Barátnőm vett kétfélét is ezekből, neki nagyon bevált. Bár ha jobban meggondolom, neki minden beválik. Főleg, hogyha nem túl drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 19.

lil

2012. március 6.

Nekem az átlátszós van meg ebbol. Vagy onmagában használom vagy rúzs folé kenem. Nagyon szépen mutat és nem ragacsos, de két csillagot levontam mert egyáltalán nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 6.