Noble Soap

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: teti, az összetevőket feltöltötte: VanilleLana, Módosítva: 2012. szeptember 3.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz

Egy szappan, mely BIO, lúgtartalma 0.001%. Kézi technikával előállított. Használható arcra, testre, hajra, extra érzékeny bőrre is!

anneshirley

2018. április 7.

Fürdéshez és kézmosásra használom, arra nem érzek semmi késztetést, hogy arcon vagy hajra is kipróbáljam. Az egyik legkímeletesebb szappan, amivel valaha találkoztam. Amikor télen (életemben először) ekcémás foltok jöttek ki a kezemen, ez volt az egyetlen, ami nem irritálta. A mérete sajnos nem túl praktikus, és elvágni nem érdemes, mert akkor dirib-darabokra esik szét (keserű tapasztalat). A szaga egyszerű szappanszag mindenféle parfüm nélkül, ami nekem bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

asdf27

2016. december 26.

A testvérem vette meg az ekcémás kezére. Már mindentől szétredpedt és vérzett a keze, és ez szépen begyógyította.
Fürdeni nagyon jó vele, mert szépen hidratálja az ember bőrét, nem kell utána testápoló.
Hajra nekem nem vált be, mert nagyon összeragad tőle,nem hozza azt a hidratáló hatást, mint bőrön. Olyan ragadós csepű lett tőle.
Érdemes szétvágni, hogy ne ázzon az egész szappan. Amire még érdemes figyelni,hogy állandóan takarítani kell utána, mert üledék marad a kádban. (ezért tértem vissza a tusfürdőre)
MInden esetre, akinek ekcémája van, annak nagyon jó szolgáltatot tehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 26.

MInden esetre, akinek ekcémája van, annak nagyon jó szolgáltatot tehet.

renataH

2016. február 14.

A nagyon natúr korszakomban próbáltam ki sok más bio meg házi szappan mellett. Ez egészen jó volt, nem szárított túlságosan, kellemes habja van, én szerettem az illatát is. Viszont a katarzis elmaradt ennél is. Lelkes háziszappan készítők és használók beszámolnak arról, hogy a szappanos tisztálkodással eldobhatod a testápolót, garantált a babapopsi bőr, stb. Na, hát semmi ilyesmi nem történt, testápoló nélkül továbbra is leszáradt rólam a bőr. Hajmosásra abszolút nem volt jó, de arra semmilyen más szappan sem. Összességében nem rossz, de én inkább visszatértem a tusfürdőhöz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 14.

Zellerlevel

2015. október 29.

Nagyon szeretem használni még hajmosásra is, pedig zsírosodásra hajlamos a hajam (ahogy olvastam az előző hozzászólók nem voltak annyira elégedettek zsíros haj esetében, de nekem nem volt vele gondom). A természetes illatát is nagyon szeretem, nálam ez a szappan abszolút 5 csillagos, jó összetevők, jó illat, jó hatás. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 29.

andi123

2015. augusztus 2.

Jó nagy tömbben van ez igaz, így egy kicsit nehéz használni. Én is a hajamon habosítom fel nem a kezemben, nemis tudom lehet e másképpen...A lényeg, hogy ez egy szuper jó termék annak akinek száraz vagy normál nem zsírosodásra való haja van. Nekem sajnos nagyon gyorsan zsírosodott tőle a hajam. De néhány próbát megér. És egy ilyen összetételű terméknek amúgy is csak 5 csillagot adok, mert ez rossz nem lehet csak legfeljebb nem az én hajamnak való. Egyébként tényleg nagyon szép lesz tőle a haj. Nekem hosszú, vékonyszálú, barna színű zsírosodásra hajlamos hajam van.

Van egy oldal a neten ahol mindenféle natur kozmetikumokat árulnak és ott egy szakértő azt mondta, hogy ezeknél az erősen bázikus szappanoknál adni kell esélyt a hajnak, hogy megszokja ezeket a tiszta, bázikus samponokat, mivel ezek nagyon lúgos kémhatásúak, az afrikai fekete szappan is pont ilyen. Szóval idő idő idő....
Az illata nagyon jó, nem mű hanem természetes, az ilyet szeretem. Nem parfümös illat, azt ne várd tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 2.

husika777

2014. április 9.

Az itt olvasottak alapján vettem meg nagy kíváncsisággal. Azonnal ki is próbáltam a hajamon,szerintem álom, először kicsit nehezen habzik,de én is a fejemen dörgöltem a szappant és nem a kezemben, majd öblítés és még egyszer a szappan másodjára jobban habzik és nagyon jó érzés,hogy végre nem ártok a hajamnak vele,hanem csak használ. Majd almaecetes öblítés (fél liter víz egy evőkanál almaecet) és kész. Nekem hosszú hajam van ezért nem elég csak a fejtetőmön szappanozni, a haj alsó végét is habzásig mossátok,hogy ne maradjon zsíros. A végeredmény, gyönyörű,fényes haj.
Csajok,dobjatok ki minden vegyszert ( sampon,kondi,tusfürdő...) és adjatok egy esélyt ennek,szerintem tuti cucc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 9.

hajasbaba

2014. március 28.

Hatalmas ez a szappan, én ketté vágtam, de még így is nehezen tudok vele bánni. Nagyon puha bőrt eredményez, testápoló tényleg nem kell utána. Kipróbáltam arcmosásra is, és bevált mert nem szárított, de a szemet iszonyat csípi! Hajmosásra is kipróbáltam, sokkal gyorsabban zsírosodott ezzel a hajam. Az illatát nem igazán tudom megszokni. így nem is szívesen nyúlok érte a zuhanyzáskor és érdekes, hogy én még órákkal a zuhi után is érzem magamon ezt a furi "illatot", ami miatt nincs az a tisztaság érzetem sem. Valahogy elhasználgatom, valamire csak jó lesz, de az is lehet, hogy a kukában fogja végezni..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 28.

angelcare

2013. november 21.

Igazából remek szappan ez csak meg kell szokni a kevésbé dizájnos külsőt és a fura "illatot".Cserébe viszont puha bőrt kapunk. Testápoló elfelejtve. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 21.

szlilla

2013. november 21.

Eléggé vegyes érzéseim illetve tapasztalataim vannak ezzel a szappannal kapcsolatban. Ez volt az első szappanom amit a tusfürdők után elkezdtem használni és lehet ezért is kéne még idő a bőrömnek, de már augusztus közepe óta használom így nem tudom mennyi idő az amíg tényleg hat úgy igazából... :( Néha nagyon puha a bőröm majd mégsem, viszont a lábszáramnak nagyon nem tesz jót, rendszeresen kell testápolóznom fürdés után, viszont más területeket nem. Próbáltam hajmosásra is viszont ott teljes kudarc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 21.

Mila85

2013. november 18.

Vegyesek az érzéseim, szó szerint, vagy inkább felesek:D Mert 3. tusolás után a felső testemen a bőr komolyan mondom, hihetetlen, de olyan puha volt zuhi után, mint ha krémeztem volna. Nyoma se volt a könyökömön se semmi kis szárazságnak. Nagyon hihetetlen volt. A lábamon viszont...hát a térdemig még oké, de lefele....a lábszáram vádlim még mindig pereg....de lelkemre kötötte a bio boltos eladó h csak ezt használjam egy ideig, pár hétig, semmi mást. na bírtam 5 napig, de tegnap bekentem mandula olajjal a lábam szárát (meg szerintem az új alverde vajaimat is bevetem néha) mert már nem bírtam elviselni. Hát meglátjuk, még adok neki időt, mert amit deréktól felfele tapasztalom az maga a csoda a magamfajta számára, akinek az összes testén lévő zsír a haja tövén és T vonalra koncentrálódik, ide értve azt is, hogy vékony az alkatom is, tehát bőr alatt sincs sok felesleges zsír:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 18.

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil