Nonique

Ár:   2380 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Jucccc, Módosítva: 2015. február 16.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Mediterrán Hidratáló Szemkörnyékápoló: friss Bio Noni Gyümölcs + Bio Aloe Vera + Bio Olívaolaj + Bio Avokádóolaj + Bio Jojobaolaj.

A Nonique a Karib Noni növényből és gyümölcséből nyeri hatékonyságának természetes erejét, termékeinket Aloe Vera-val és más egyéb természetes összetevőkkel kombinálva készítjük.

Jucccc

2015. február 1.

A tél beköszöntéig teljesen elégedett voltam vele, de ebben a hidegben a szemkörnyékemnek bizony ennél is intenzívebb hídratálásra van szüksége. Azonban előtte csak jó véleményem volt róla: jó az állaga, könnyen beszívódik, jól lehet rá sminkelni, és az éppen gyulladt, amúgy is érzékeny szememet sem irritálta. Kerek fél évig elég volt egy tubus napi kétszeri használat mellett, úgyhogy még gazdaságos is, nekem csak kevés kellett belőle, bár hideg időben növeltem a mennyiségét. A ráncokat nem tüntette el, de még nem találkoztam jobbal sem.
Szerintem 25 év alatt ideális választás lehet bárkinek.
Összességében csak azért 4-es, mert télre kevés, de bármely más évszakban teljesen megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 1.

Szerintem 25 év alatt ideális választás lehet bárkinek.