Neutrogena

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: micaj, Módosítva: 2010. november 7.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

narancsfavirág

2013. július 4.

Nagyon bíztam ebben a testápolóban, de szinte egyáltalán nem szívódott be a bőrömbe, hanem egy réteget hagyott rajta, ráadásul viszkettem is tőle. Nagy nehezen azért elhasználtam, de örültem, mikor elfogyott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 4.

katalinmyy

2013. május 8.

Már nem is tudom hányadik flakonnal használom. Szeretem nagyon. Jól hidratál, könnyen beszívódik. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

nyuszko93

2012. október 11.

Szeretem ezt a krémet.Jól hidratál mindamellett hogy nagyon száraz tud lenni a bőröm és ez segitett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 11.

Orchid

2012. május 14.

Vegyes érzelmekkel, de továbbajándékoztam. Nagyon nehezen szívódott fel, ha egyáltalán felszívódott, zsíros érzetet hagyott maga után, amit másnap simán le tudtam mosni. Az illatától egyenesen rosszul voltam. Viszont télen egész jól rendbehozta a tönkrement kézfejemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 14.

guccigirl

2011. szeptember 9.

A norvég kollégák valószínűleg ellenállóbb bőrt is kaphattak a zord időjáráshoz, mert nekem ez nem sokat tett hozzá az egyébként nem túl száraz, nem túl problémás bőröm szépítéséhez. Az illata sem kifejezetten tetszett, ráadásul soha nem találtam el a megfelelő mennyiséget, a folyékony állaga miatt hajlamos voltam túlzásokba esni, így hamar elfogyasztottam a szép nagy tubust.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 9.

morning_glory

2011. május 14.

A Comfort balm szerintem klasszisokkal jobb, mint ez, de amíg azt nem találtam meg, ezt használtam. Nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 14.

Aquamarine

2011. március 17.

Nagyon jól hidratál, pedig nekem a hideg téli idő nagyon megviselte a bőrömet, de ez a testápoló remekül helyretette. Csak azért vonok le egy csillagot, mert nem szeretem az erős, kicsit parfümös illatát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 17.

micaj

2010. november 7.

extra hidratálás

A legjobb testápoló, amit eddig használtam.  Hamar beszívódik és sokáig puha, hidratált a bőröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. november 7.

extra hidratálás