NOTE Cosmetics

Ár:   4199 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: TimyeK, Módosítva: 2018. június 26.

Bőrtípus:   Száraz

Védi a bőrt a káros környezeti hatások ellen, kiegyenlíti a bőrtónust, természetes fedést, valamint egész napos tartósságot biztosít. Az antioxidáns tulajdonságokkal bíró mandulaolaj, valamint alapvető savakat tartalmazó makadámia olaj tartalmának köszönhetően a bőr megfelelően hidratált lesz.

8 árnyalatban kapható

arankaalanghy

Korcsoport: < 18
2020. december 17.

Ez az első alapozóm, már majdnem egy éve használom, pedig a kozmetikusomtól kaptam úgy, hogy nem volt teljesen tele. Nap végére kicsit olyan mintha nem is használtam volna és eltűnne, de ez lehet azért van mert nagyon keveset használok belőle. Kicsit kiemeli a pattanásaimat is, beleül a "ráncokba" de ezen kívül szeretem mert jól fed. Elég kevés is belőle és kézzel könnyen eldolgozható vagy beauty blenderrel. Ha kipróbálok mást könnyebb lesz összehasonlítanom, így most nekem 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. december 17.