NOTE Cosmetics

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3 x 5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Doribella, Módosítva: 2019. november 5.

Kiszerelés:   3 x 5 g

A palettában három erősen pigmentált, könnyen kezelhető, por alapú textúrájú árnyalat van a kontúrozáshoz. Argan olajjal és E Vitaminnal a hidratált bőrért. Alkalmas minden bőrtípusra és azoknak, akik inkább a krémes textúrát kedvelik, és erősebb fedést szeretnének. Tükrös tégelyben, alkalmazási útmutatóval.

Parabénmetes

Doribella

2019. november 2.

Csodálom, hogy én írom az első véleményt. Ezek szerint nem olyan ismert, vagy közkedvelt, pedig egy nagyon jó termék. Nekem a világosabb 01-es árnyalat van meg a por állagú verzióból (létezik ugyanez krémes kivitelben is). Ez az első termékem a NOTE márkától, a testvérem beszélt rá, aki minden kozmetikumban otthon van. Nagyon világos bőrű vagyok, ezért kicsit féltem a kontúrozástól, mivel semmiképpen sem szerettem volna feltűnő transzvesztita-show jellegű kontúrozást, csak éppen egy leheletnyi természetes arcformázást. Azt a típusú sminket preferálom, amikor nem az süt kilométerekről, hogy valakin egy kiló sminktermék van, hanem még közelről is azon töri a fejét a szembenálló, hogy vajon mitől ilyen szép az illető. Ezzel a púderrel sikerült megtalálnom, amire vágytam. Nagyon könnyű vele dolgozni, fokozatosan emelhető a szín, éppen amennyit látni szeretnénk. Ecsettel viszem fel az arcomra, főként a sötétebb színt használom az arc oldalához, a középsőt a hajtövekhez, a világosat pedig a kiemelendő részekre. Fontos megemlíteni, hogy nem csillámporos, nagyon finom matt textúrájú, ami számomra plusz pont. Klasszikus finom, nosztalgikus illata van, egyszerű szép doboza, amit könnyű felnyitni. Ez utóbbi nevetségesnek tűnő érv, de én már sajnos törtem össze azért sminket, mert olyan rossz nyitója volt, hogy a nagy nyitási manőverben végül kiesett a kezemből... Az ára pedig kifejezetten az elfogadható kategóriába sorolható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 2.