Now

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hettita, Módosítva: 2015. november 19.

Lelőhely:   bioboltok
Kategória:   Egyéb

Sárgabarackmag-olaj

Tiszta, természetes úton kinyert olaj, könnyen felszívódik, magas A vitamin tartalmú, bőrápoló, nyugtató hatású.

szederke

2017. április 10.

Én körülbelül egy éve vettem a kis kiszerelést, és a hajvégeimre használom, mert extrém szárazok lettek. A fele/harmada megvan még, de találtam azóta jobb alternatívát. az Iherben sokszor akciós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

Hettita

2015. november 10.

Mióta elhatároztam, hogy csak természetes olajat használok hidratálókrémként, és sokfélét (olíva-, szőlőmag-, mandula-, kókusz-) ki is próbáltam, ez volt az egyetlen, amelyik: 1. hidratált, 2. ránckisimított, 3. nem hagyott fényes nyomot, 4. finom illatú és ízű volt, 5. nem zsírosított. Nehéz megtartóztatnom magam, hogy ne faljam föl rögtön az egészet, elvégre salátákra is önthető, ételminőségű olajról van szó. Ha nem eszegetem, sokáig kitart. ;) Kevés bioboltban kapható, gyakran az étkezési olajaknál keresendő. Mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 10.

Emolliensek: Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil