Now

Ár:   $7   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KlaudiaZs, Módosítva: 2016. február 18.

Ár:   $7
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

100%-ban természetes pórustisztító, méregtelenítő hatású agyag arcpakolás. Bőrtípustól függően vízzel vagy olajokkal is elkeverhető.

Ad-Namah

2018. május 24.

iHerb-ről vettem elég jó áron, eddig kétszer használtam, egyszer vízzel és egyszer mézzel összekeverve, mindkétszer matt lett a bőröm (utána 1-2 napig matt maradt), és nagyon jól összehúzta a pórusokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

pamutbojt

2016. szeptember 1.

Háromszor próbáltam eddig, és szerintem szuper. Nem más, mint 100% agyag, nálam működött a pórustisztító hatás, szép lett utána a bőröm. Önmagában nem használtam, szerintem az nagyon szárítana, azok meg se próbálják, akik eleve száraz bőrűek. E-vitamin olajat, csipkebogyó olajat és jojoba olajat is tettem hozzá. Elvileg egy evőkanál agyagport egy evőkanál vízzel kellene elkeverni, de szerintem abból nem lesz kenhető maszk, én sokkal több vízzel vegyítettem. Szem köré biztos nem érdemes kenni, akinek nagyon szárít, az tegye csak a T-vonalra és a problémás részre. Nem drága, de be kell hozzá szerezni pár olajat, hogy jó kis maszk legyen készíthető a segítségével. Nekem semmilyen bőrproblémát nem okozott, teljesíti amit ígér. Mindemellett jó dolog otthon kotyvasztani a boszorkánykonyhában :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

KlaudiaZs

2016. április 21.

Régóta akartam valami hasonló agyagos kikeverős dolgot venni, és mivel ez árban nagyon jó meg vélemények alapján hatásos is, megvettem, de én nem vagyok elájulva tőle, sőt. Először is mikor rendeltetésszerűen használtam zsíros bőrre, hogy fele víz, fele por, konkrétan szétmarta az arcom, másnap reggel is vöröses volt ahova kentem belőle. Minden más alkalommal pedig, mikor vagy jojobaolajat adtam hozzá, vagy víz helyett mézzel kevertem el, kivétel nélkül mindig apró pattanások jelentek meg másnapra az arcomon... Manapaság már próbálkozni se akarok vele, mert pozitív hatását nem tapasztaltam, úgyhogy valószínűleg felteszem eladásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.