Nu Skin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Stewensson, Módosítva: 2019. május 2.

Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Samponok

Gyógynövényes sampon, amely hatékonyan szünteti meg a korpát. Gyengéden tisztítja és kondicionálja a fejbőrt, egészséges külsőt kölcsönözve ezáltal hajának.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

itsjucus

2019. november 11.

Párom miatt vettem meg, mert nagyon korpás volt a haja és szuperül használt. Én is kipróbáltam mikor a saját samponom elfogyott és hát nem véletlen korpás hajra való, nekem nem jött be, mert ilyen nagy bőrlemezkék váltak le a fejemen elég visszataszító volt, de mondom a páromnak a korpára bejött és szerette, pedig az a fajta pasi aki képes szapannal fürdeni hajat mosni és szerintem a fogát is azzal mosná :D. Az ára tényleg sok ezért a 4 *

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 11.

Dorokos

2017. szeptember 12.

Nekem nagyon bevált, eltűntette teljesen a korpát, pedig előtte fekete felsőt sem mertem felvenni. Tudom, hogy drága meg MLM, de most van a fürdőszobában 3 sampon, amit nem használok, mert nem jó, meg ez, ami valóban annyiba került, mint azok, de használ. Június óta tesztelem, működik, sőt, még nem is fogyott el, bőven elég 3 hónapra, pedig 3 naponta mosok hajat. Az ára miatt a 4 csillag, amúgy hibátlan

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

pamcsy9

2012. május 22.

Szerettem,valamennyire használt,de sajnos még egy olyan sampont sem találtam,ami teljesen megszüntette volna a korpát...:S

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 22.