Nu Skin

Ár:   5475 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stewensson, Módosítva: 2012. március 21.

Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Szappanok

Szappanmentes testradír

A hihetetlen simaságért! Egy szappanmentes tisztító testradír, amely szemcsés felületével gyengéden radírozza bőrét, eltávolítja a szennyeződéseket, megszünteti a zsírosodást, valamint javítja bőre tónusát és tapintását. Átható faillattal. Minden bőrtípusra kiválóan alkalmas.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Ahrimanoori

2019. szeptember 10.

Ennyi pénzért ez a termék számomra nem több, mint nevetséges. Természetesen a pálmaolaj ott csüng benne, nem nagyon értem hogyan fér bele a cég “hitvallásába”. Fele ennyi pénzért kapni pálmaolajmentes szappant is, ami pontosan ugyanúgy elvégzi a dolgát ( ha nem jobban ) mint ez. Nem is értem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

dinkka

2019. július 4.

én nagyon szeretem, annyira tiszta az illata, és olyan simává teszi a bőrt, hogy biztos újraveszem. kicsit mintha szárítana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

duleszq

2018. július 23.

Jajj, nagyon imádom! Első körben vicces, olyan mint egy darab szalonna :P (jó ajándék Apák napjára :P ) Kellemes az illata is, nagyon szeretem a papir dobozkát, amiben jön, használat után abba teszem vissza mindig, és enm mállik szét a viztől, csak már nagyon a vége felé egy kicsit. A dolgát nagyon jól teszi, én néhány percre fent szoktam hagyni az arcomon, amig fogat mosok, igy egy fajta pakolásként is funkcionál. Ha jól tudom van benne abbl az iszapból, ami a Marine Mudban van. Nekem nagyon szépen kezeli a bőröm, csak ajánlani tudom. A vizes bázisú sminkeket pedig nagyon jól ki lehet vele mostni az ecsetekből. Gyerekeknek is hasznos lehet, hiszen kőolaj- és szappanmentes is, márcsak a kinézete miatt is móka vele a fürdés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Ivyi

2017. november 8.

Abszolút kedvenc!! Párommal használjuk közösen neki ekcémás a bőre és nagyon szépen hidratálja! Nekem a dekoltazsomon levő ráncokat teljesen eltüntette 🙂 rádiroz és egyben táplál ,legjobb kombináció ! Köszönöm ,hogy létezel 💗😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

alexa206

2017. március 17.

A páromnak rendeltem a tisztító hatása miatt. Nagyon meg volt vele elégedve. Előszeretettel használtam én is. Hisz nagyon szépen kitisztította a pórusokat ,kellemes illata van. Hidratál,tisztit, hámlaszt,könnyen elfér a kézben hisz akkora mint egy szappan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

mlivia

2016. november 27.

Eddig nem voltam szappanpárti, mivel problémás a bőröm kipróbáltam és valóban használ!! Must have.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

Kicsikini

2015. október 20.

Nagyon jó minőségű szappan. Tökéletesen tisztít, mindennapi használatra tökéletes.
Nem veszem újra, mert irreális drága, de osszessegeben egy szuper terméknek tartom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 20.

tedy

2014. január 26.

Nagyon jól tisztít,puha a bőröm a használata után.Az illata teljesen natúr.Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 26.

erospista

2013. június 6.

sok probléma van a bőrömmel főként a miteszerekkel és pattanásokkal, nem szép a bőröm de amikor ezt használtam többen szóvátették hogy de szép most a bőröm mert 1 hét alatt teljesen rendbevágta! kár hogy nincs több :( és sajnos hozzájutni sem könnyű ...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 6.

diahlin

2012. november 4.

Ez egy nagyon jó kis termék. Jól tisztít, tényleg puha lesz tőle a bőröm, és ami meglepő, hogy ezután a szappan után télen sem sikoltozik testápolóért a bőröm. Szappanillata van és úgy néz ki mint egy darab baconszalonna, de ez inkább mókás. Ajándékba kaptam, szappannak nekem kicsit drága, de attól még nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Antibakteriális és gombaellenes szer, amelyet a személyi higiénés termékek tartalmaznak, például antibakterális szappanok és különféle lemosók. Az összetevővel kapcsolatban felmerült, hogy rezisztenssé tehet bizonyos baktériumokat az antibiotikumokkal szemben és valószínűsíthetően még a környezetre is kedvezőtlen hatást gyakorol. A kozmetikumokban való használata napjainkban már nem jellemző.