Nu Skin

Ár:   107 000 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. július 19.

Ár:   107 000 Ft
Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Professzionális kozmetikai készülék, szabadalmaztatott önbeállító galvanikus árammal és cserélhető kezelőfejekkel az arc, a test és a fejbőr kezelésére. A 3 különböző cserélhető fejjel (arcra, fejbőrre és testre), a Galvanic Spa™ II System a gyógyfürdők többféle élményében részesülhet, akár otthonában is, mivel nem szükséges hozzá szaktudás.
A készülék hatása:
Arcon, dekoltázson használva: a bőrfelület tisztítása, méregtelenítése, arcbőr tartószerkezetének erősítése. Eredmény: a ráncok fokozatosan eltűnnek a használat során, a bőr élettelibb egészségesebb, rugalmasabb, tisztább és fiatalabb lesz.
Narancsbőrös területen használva: az intenzív méregtelenítés hatására már az első kezelés után, mely 5-10 perc, csökken a kezelt felület kerülete, a bőr feszesebbé válik.
Fejbőrön, hajon használva: a haj szerkezete egészségesebb, ezáltal erősebb és dúsabb lesz.

Alsace

2019. július 28.

Kétségbeesésemben vettem meg teljes áron, irreálisan drága!!!
Én a fejbőrömre használtam, tényleg gyorsabban nőtt a hajam és sokat segített a hajam visszaszerzésében. Egy darabig vettem a nutriolos fiolákat, de nagyon drágák így aztán valahogy a gép is elmerült a szekrény mélyén. Valahogy nem tudtam újra visszaszokni erre a 2-3 perces kezelésre, miközben karistolja a vizes fejbőrömet a fej. Jó-jó, de minden csoda három napig tart, eredeti áron senki se vegye meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

Kétségbeesésemben vettem meg teljes áron, irreálisan drága!!!

Moni86

2018. május 26.

2 éve megvan. Kb 2 hetente előveszem és yamuna vagy más gél vagyis vizes alapú pakolással használom. Fontos hogy ha bármennyi zsír van a gélbe, akkor nem működik. Nem juttatja be a hatóanyagot a bőrbe. Az ultrahang igen. De a galván nem. Bármilyen géllel zselével lehet használni. Kollagén vagy hialuron vagy tisztító... Én meg vagyok elégedve. Bár 100.000 forintot nem ér. Mert egy egyszerű galvánáramról van szó. De aukciós oldalakon 20.000-ért is meg lehet venni. Annyit ér! Ha csinálok egy kezelést akkor utána sokkal szebb az arcom. Elmúlnak a karikák, az ödéma a szemem alól. Szeretem :) az eredeti ára miatt nem adok neki 5 csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

Ivyi

2017. november 8.

Évek óta használom és már nem tudnék meglenni nélküle ! Nem hittem benne de kipróbáltam anno és valóban egy csoda 🙂 otthoni Spa kezelés sokkal olcsóbban mint ha elmennek kozmetikushoz. Bátran ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

reakovats

2016. június 23.

Anyukám (45-54) rendszeresen használja, neki csodát tett a bőrével, tíz évet simán letagadhat. :) Azt viszont senki ne higgye el, hogy a készülék más gélek hatóanyagait is beviszi a bőrbe. Ez nem így van. A gép azonos elektromágneses pólusok taszítása alapján dolgozik, így csak azokat a hatóanyagokat képes bevinni a bőr mélyebb rétegeibe, amelyek szintén fel vannak töltve ugyanezekkel a pólusokkal - ezt pedig csak a Nu Skinnál találjátok meg, máshol nem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 23.

Anthaval

2015. március 28.

Édesanyám vette meg teljes áron. A bőrével semmit nem csinált, viszont a fogtömései szépen kihullottak tőle. Pénzkidobás volt az ő részéről és még továbbadni is nagyon nehezen tudtunk rajta...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

illesjulia

2015. március 11.

Több, mint két éve használom már rendszeresen, szeretem, mert tudom, hogy jót teszek a börömmel, amit hosszú távon majd meghálál.
Nálam nem volt látványos a változás, mert alapvetöen nem problémás a böröm, viszont tudom, hogy ez egy valóban hosszú távú befektetés. Persze nem lehet örökre búcsút venni a kozmetikustól, de egy kis kiegészító kezelésnek otthon mindenképp megfelel. Az ára valóban húzós, de inkább erre költöm, mint csodatelefonra.
Az egyedüli negatívum, amit fel tudok hozni az, hogy kicsit idöigényes végigcsinálni a teljes kezelést. Arcradír, két gél, plusz ránctalanítás... nekem legalább fél óra, mire mindezzel végzek, ezért hetente csak egyszer kerül elö,

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 11.

orbananna726

2015. január 24.

Vettem egy gepet hasznaltan, a technika nagyon egyszeru, minimal galvan arammal "bekuldi" a hatoanyagokat a bor melyebb retegeibe. Amit nem reklamoznak sehol, az az, hogy barmilyen krem hatoanyagat bejuttatja. Ha van egy zsele allagu kremed, amit szeretsz, vagy kikevered egy egyszeru hidratalo zselevel es ugy hasznalod a geppel, megsokszorozza a hatekonysagat. Nem helyettesiti a kozmetikust, de ugyes kis kutyu. A sajat markaju zselet nem ereztem jobbnak, mint a clinique rozsaszin hidratalojat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 24.

Wildcat75

2014. szeptember 1.

Nekem is volt ilyen gépem, de eladtam. Én aukciós oldalon vettem, de mivel még nincsenek nagyon ráncaim, nem vettem észre semmi változást. Lehet, hogy hatásos, de én magamon nem tapasztaltam. Talán majd később, 50 felett - ha még lesz ilyen gép - visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 1.

garden32

2014. január 24.

Ajándékba kaptam,a kiegészítő termékekkel együtt. Sajnos egyáltalán semmit nem csinál, persze lehet velem van a baj. Elhasználtam 4 előkészítőt, és négy arckezelő gélt, semmi hatását nem éreztem. Azt a havi 10e.Ft.-ot amennyibe ezek kerülnek inkább költöm kozmetikusra. Az legalább látszik!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 24.

sminkesmas

2014. január 13.

Maga a géppel semmi gond, eltekintve attól, hogy a technika amit alkalmaz szinte a kozmetika őskoráig nyúlik vissza , tehát nem egyedülálló módszerről van szó!
Az eredeti ára valóban irreális, csakis aukciós oldalakon javaslom ( ellenőrzött eladóktól és személyes átvételnél) a vásárlását.

Ettől függetlenül mivel azt nyújtja amit vártam-nem voltak irreális elképzeléseim- ( a hozzá alkotott ampullákkal és krémekkel), gyors kezelés és apró a gép, mindenképpen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 13.