Nu Skin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fleur, Módosítva: 2021. december 2.

Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Szappanmentes arctisztító, kombinált-zsíros bőrre

Szárító hatás nélkül tartja egyensúlyban az olajokat.

A papain enzim megtisztítja a pórusokat az olajtól, elhalt hámsejtektől, sminktől és egyéb szennyeződésektől, ezáltal utat nyit a ragyogó arcbőr előtt. A citrom, muskátli és édeskömény kivonat segít az olajok egyensúlyban tartásában. A zsálya, a körömvirág és a bodza tisztítja a bőrt. A kamilla és búzavirág kivonat bőrnyugtató hatást gyakorol.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
    bibi24

Tinamina

2017. július 6.

Van otthon ilyenem, kaptam ajándékba. Mondjuk nem használom rendszeresen mert még van millió más termékem az erősen zsírosodó bőröm miatt.
    De a hatásával meg vagyok elégedve és a kedvencek között van, utána mindig tiszta és friss az arcom és valóban lassabban lesz zsíros újra, egy más zseléhez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

reakovats

2017. május 13.

Abszolút meg vagyok vele elégedve, a fölösleges zsírt tökéletesen eltávolítja és nem is hagyja "visszatermelődni" túl hamar. Szépen rendbe rakta az arcom, más tisztító eddig nem hozta azt a szintet, mint ez. Piszok sok víz kell a lemosásához, mert habzik rendesen nedvességgel érintkezve, de ez legyen vele a legnagyobb probléma. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Niki1991

2015. június 28.

Zsíros-kombinált bőrre nagyon jó, nem szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 28.

Zsíros-kombinált bőrre nagyon jó, nem szárít.